Aktualne informacje

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1 14 kwietnia 2018

Kurs instruktorski Animal Flow Poziom 1 odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2017 w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie. Czytaj »

Kurs instruktorski Animal Flow level 2 13 kwietnia 2018

Poziom drugi Animal Flow przeznaczony jest dla wszystkich instruktorów Level 1, którzy są zdecydowani podnieś swój warsztat na wyższy poziom. Teraz, kiedy znacie już podstawy, najwyższy czas aby dodać nowe ruchy, bawić się flow, wprowadzić więcej technik stania na rękach i wprowadzić więcej zaawansowania w wasze ruchy i projektowanie flow. Czytaj »

Obóz zimowy Animal FLow 24 lutego 2018

Tego jeszcze nie grali! Obóz zimowy poświęcony Animal Flow, z elementami Flexible Steel i oczywiście sportami zimowymi. Świetna sala treningowa, miejscówka z widokiem na Giewont i super jedzonko - w tym jedzenie wegetariańskie i wegańskie. Czytaj »

Trening oddechowy - metoda Butejki - warsztaty 11 lutego 2018

Metoda składa się z szeregu ćwiczeń oraz kontroli oddechu, które pozwalają zrozumieć w czasie rzeczywistym, różnicę pomiędzy oddechem normalnym, instynktownym którego używamy na co dzień (prawie zawsze hiperwentylując ), a tym poprawnym oddechem, zgodnym z zasadami fizjologii i dostosowanym do warunków naszego zdrowia. Zmiana oddechu z nieprawidłowego i powszechnego który jest bezpośrednią przyczyną wielu chorób układu oddechowego, takich jak m.in. astma, na oddech który poprzez kont Czytaj »

Smart KIDS - treningi dla dzieci w wieku 5-6 lat 2 lutego 2018

Smart KIDS - to zajęcia z gimnastyki kierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym od 5 do 6 lat. Zabawy są nieodzownym elementem rozwoju dziecka. Czytaj »

Wprowadzenie do Animal Flow - początkujący - 28.01.2017 28 stycznia 2018

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Czytaj »

Nabór do nowych grupy początkujących kettlebells hardstyle! 15 stycznia 2018

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym! Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells! Czytaj »

Walka sportowa - nabór do grup Sanda/Sanshou! Dla każdego! 15 stycznia 2018

Nabór do grup wolnej walki SANDA (Sanshou). Grupa open otwarta zarówno dla zupełnie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Nie trzeba być profesjonalistą, aby nauczyć się walczyć. Czytaj »

Animal Flow - nowa grupa poranna dla początkujących, poniedziałek, środa 07:30 15 stycznia 2018

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób. Czytaj »

Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący – część 2. 10 grudnia 2017

Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący – część 2. Już czas na kolejny etap "Wprowadzenia do Animal Flow". Zapraszamy do niego osoby, które już uczestniczyły w warsztatach na poziomie 1 lub trenują Animal Flow i mają niezbędne podstawy nauczane w części 1 szkolenia. Czytaj »

Kettlebells II - Zaawansowane Techniki; warsztat szkoleniowy 9 grudnia 2017

Mamy przyjemność zaprosić Was na warsztaty szkoleniowe z zawansowanych technik kettlebells hardstyle wsparte wieloletnim doświadczeniem SFG2, SFL i SFB Sebastiana Gęsiora oraz o metodyką StrongFirst. Czytaj »

Kurs instruktorski Animal Flow 25-26.11.2017 25 listopada 2017

Warsztaty instruktorskie Animal Flow Poziom 1 odbędą się w dniach 25-26 listopad 2017 w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie. Czytaj »

Wprowadzenie do Animal Flow - 12.11.2017 - Warszawa 12 listopada 2017

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Czytaj »

Nabór do grupy początkującej Kettlebells 7 listopada 2017

Nabór do nowej grupy początkującej kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina. Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym! Czytaj »

Zajęcia Strong&Flex nowy termin! 17 października 2017

Brakuje Ci mobilności? Masz problem z rozciąganiem? Nie wiesz, jak się do tego zabrać, brakuje Ci cierpliwości? Zapraszamy na nasze zajęcia "Strong & Flex"! Czytaj »

Wprowadzenie do Animal Flow - 08.10.2017 - Łódź 8 października 2017

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Czytaj »

Szkolenie Kettlebells Hardstyle dla początkujących 23 września 2017

Zapraszamy na szkolenie kettlebells metodą Harstyle Pavla Tsatsoulina! Warsztaty skierowane są do osób początkujących. Na warsztatach dowiesz się o podstawach pracy z odważnikiem, poznasz najważniejsze ćwiczenia i metody progresji. Nauczysz się jak wykorzystać kettle do maksymalizacji wyników sportowych i jak bezpiecznie uzupełnić swój trening o odważniki kulowe. Poznasz podstawowe zasady układania treningu pod względem liczby powtórzeń i serii w kontekście danego ćwiczenia. Czytaj »

Walka sportowa - nabór do grup Sanda! Nie tylko dla profi! 19 września 2017

Nie trzeba być profesjonalistą, aby nauczyć się walczyć. Trening SANDA jest dla każdego. Przyjdź, spróbuj i zakochaj się w treningu wolnej walki! Grupy początkujące i średniozaawansowane. Czytaj »

Grupy początkujące Kettlebells 18 września 2017

Nabór do porannych i wieczornych grup początkujących kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina. Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym! Czytaj »

Wprowadzenie do Animal Flow, 16.09.2017, Katowice 16 września 2017

Warsztaty będą obejmowały wybrane elementy poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Czytaj »

Kung Fu - nabór do grupy dzieci 11 września 2017

Dzieciaki uwielbiają ruch! A jeszcze bardziej uwielbiają treningi w Akademii, gdzie uczą się tradycyjnego stylu Hung Gar Kung Fu. Oprócz nauki uderzeń, kopnięć i form, w programie treningów są gry i zabawy ruchowe, nauka podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i dużo dużo ruchu. Najważniejsze jednak, że na treningach uczą się szacunku do kolegów, samodyscypliny i poprawiają swoje umiejętności motoryczno-koordynacyjne. Czytaj »

Nabór do grup Animal Flow 11 września 2017

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób. Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem Czytaj »

Nabór do grupy początkującej Kung Fu 6 września 2017

Zapraszamy na treningi grup początkujących w czasie których poznacie podstawy stylu Hung Gar Kung Fu, który należy do jednych z najbardziej znanych stylów Kung Fu. Wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od XVIII wieku jest on przekazywany wg tradycyjnych zasad od mistrza do ucznia. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, czy jesteś silna/y, czy słaba/y, czy sprawny/a, czy też zupełnie nie. Po kilku treningach zauważysz jak szybko się zmieniasz. A będzie to na pewno zm Czytaj »

Kurs instruktorski Animal Flow 19-20.08.2017 19 sierpnia 2017

Warsztaty instruktorskie Animal Flow Poziom 1 odbędą się w dniach 19 i 20 sierpnia w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie. Czytaj »

Nowa grupa Kung Fu - INTRO 12 lipca 2017

Chcesz spróbować Kung Fu? Masz czas w wakacje? Zapraszamy na treningi grup początkujących w czasie których poznacie podstawy stylu Hung Gar Kung Fu, który należy do jednych z najtwardszych stylów Kung Fu. Wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od XVIII wieku jest on przekazywany wg tradycyjnych zasad od mistrza do ucznia. Czytaj »

Szkolenie Ground Force Method 24.06.2017 24 czerwca 2017

Celem GFM jest nauka ruchu – powrót do pierwotnych wzorców ruchowych, zintegrowania ciała z umysłem.Praktykując ruch zwiększamy swoją siłę i mobilność. W Ground Force Method uczymy jak ruszać się lepiej, więcej i szybciej. GFM to system pracy z masą własnego ciała, opracowany przez Petera Lakatosa – jednego z najwyższych stopniem instruktorów Strong First. Czytaj »

Warsztaty - wprowadzenie do Animal Flow, 10.06.2017 10 czerwca 2017

Warsztaty będą obejmowały wybrane elementy poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Czytaj »

Warsztaty kettlebells dla początkujących 21.05.2017 21 maja 2017

Zapraszamy na szkolenie kettlebells metodą Harstyle Pavla Tsatsoulina! Warsztaty skierowane są do osób początkujących. Na warsztatach dowiesz się o podstawach pracy z odważnikiem, poznasz najważniejsze ćwiczenia i metody progresji. Nauczysz się jak wykorzystać kettle do maksymalizacji wyników sportowych i jak bezpiecznie uzupełnić swój trening o odważniki kulowe. Poznasz podstawowe zasady układania treningu pod względem liczby powtórzeń i serii w kontekście danego ćwiczenia. Termin: 2 Czytaj »

Animal Flow - nowa grupa dla początkujących! Start: 8 maja 2017. Terminy: poniedziałki o 21:00. 8 maja 2017

Animal Flow - nowa grupa dla początkujących! Start: 8 maja 2017. Terminy: poniedziałki o 21:00. Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylw Czytaj »

Kurs instruktorski Animal Flow 1 kwietnia 2017

Warsztaty instruktorskie Animal Flow Poziom 1 odbędą się w dniach 1 i 2 kwietnia br. w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 5,5 godziny dziennie Czytaj »

Szkolenie MOBILITY MADE TO MOVE 2.0 18 marca 2017

Szkolenie MOBILITY MADE TO MOVE 2.0 w dniach 18-19.03.2017. Dla trenerów personalnych i instruktorów stanowi doskonałe narzędzie i bazę do pracy z klientami oferując możliwe rozwiązania problemów dysfunkcji ruchowych, czy pojawiających się oznak bólowych. Pasjonaci sportu poznają nowoczesne i gruntownie przebadane metody masażu i automasażu wykorzystującego szeroki wachlarz akcesoriów oraz ćwiczeń zwiększających ogólną sprawność. Czytaj »

Kettlebells dla początkujących - nowa grupa, pon-śr 7:30 2 lutego 2017

6 lutego rusza kolejna poranna grupa początkująca kettlebell hardstyle! Zapisy trwają! Treningi w poniedziałki i środy o 7:30 Czytaj »

Grupa Kettlebells dla początkujących 2 stycznia 2017

Nabór do grup kettlebells. Godziny poranne. Czytaj »

Akrobatyka dla początkujących 25 października 2016

Akrobatyka dla początkujących Czytaj »

Treningi Animal Flow!!! 24 października 2016

3 listopada ruszają nowe grupy treningowe Animal Flow Czytaj »