Treningi Animal Flow!!!

24 października 2016

Od 3 listopada br. rusza zupełnie nowy rodzaj treningów w Akademii - Animal Flow

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. 

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

Jak to wygląda? Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cLYZ-3beDeI

Treningi będą prowadzone w dwóch grupach przez dwóch niezależnych instruktorów. Na początek treningi będą prowadzone 1 raz w tygodniu, a w miarę wzrostu zainteresowania możliwe będzie uruchomienie dodatkowych zajęć.

Terminy treningów:

- czwartki 18:30 - 19:30 Anna Prygiel - oznaczenie grupy 1AP
- piątki 17:00 - 18:00 Mirosław Baściuk - oznaczenie grupy 1MB

Uwaga! Grupy uruchamiamy, gdy zapisze się conajmniej 8 osób! Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona. 

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto podane na stronie 
www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, oznaczenie grupy (1AP lub 1MB). Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila (na: akademia@tygrysizuraw.pl) z potwierdzeniem wpłaty lub jeśli jesteś już członkiem Akademii potwierdzenie rezerwacji miejsca.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów:
- wpisowe 30 zł (jednorazowe)
- 70 zł/miesiąc (treningi 1 raz w tygodniu)
- akceptujemy karyty Fit Profit (brak dodatkowych opłat za treningi)
- treningi Animal Flow wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii

--------

Sylwetki instruktorów:

Anna Prygiel - Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją z akrobatyki. Tancerka i gimnastyczka od najmłodszych lat życia rozwijająca swoje umiejętności do dnia dzisiejszego w Polsce jak i za granicą u nauczycieli z całego świata. Zaczęła od tańców standardowych, następnie próbując swych sił przez kilka lat w modern jazzie trafiła na street dance. Obecnie zafascynowana afrykańskimi formami tańca m.in. Kuduro i afro-house. Finalistka wielu zawodów gimnastycznych i tanecznych w Polsce i Europie. Uczestniczka pokazów tanecznych oraz współtwórca choreografii projektu ‘KOSMOS’ wystawionej w Resursie Obywatelskiej w 2014 roku. 

Instruktorka metody Animal Flow, która skradła jej serce od pierwszych zajęć łącząc wszystko to co jej bliskie. 

Bez reszty zakochana w jodze, która jak uważa pozwala jej zachować homeostazę między ciałem a duszą. Instruktorka Fitness, Pilates, Zumba Fitness, TMT. 

Twierdzi, że warto pokonywać swoje granice i bariery hartując tym ducha i ciało.

-------
Mirosław Baściuk - Mistrz Stylu Kung Fu - Hung Gar Kuen. Od ponad 20 lat związany ze sztukami walki (judo, aikido). W 2005 roku rozpoczął treningi w Akademii Tradycyjnego Hung Gar Kung Fu Marcin Jóźwiak. Od tego momentu rozpoczęła się jego fascynacja tradycyjnym Kung Fu w systemie Hung Gar Kuen. W 2014 otrzymał stopień mistrzowski (Si Fu) nadany przez Mistrza stylu Marcina Jóźwiaka. W 2015 roku ukończył kurs instruktora Sanda (wolnej walki) organizowany przez Międzynarodową Federację Wu Shu (IWUF). 
W 2016 roku ukończył kurs instruktorski kettlebells wg metodyki Strong First Girya oraz kurs instruktorski Animal Flow. Uważa Animal Flow jako doskonałe uzupełnienie treningów, zwiększające elastyczność, zakres ruchów i dające doskonale panowanie nad ciałem.

Z powrotem