ULA GRONOWSKA

Ze sportem związana od 12 roku życia. Na początku był taniec i pływanie, potem triathlon. Tytuł mgr Fizjoterapii na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego dały jej teoretyczne oraz praktyczne podstawy do pracy z ludźmi w zakresie aktywności fizycznej. Od 2016 roku trenuje z odważnikami Kettlebells pod okiem Emila Stanisławkiego, a w 2017 roku dostała się do prestiżowej grupy Top Team z kompletem 5 gwiazdek.

W 2018 uzyskała tytuł SFG Kettlebell Instructor Level I oraz, jako jedyna w Warszawie, SF Bodyweight Instructor. Brała udział w wielu szkoleniach dotyczących pracy z masą własnego ciała u Ido Portala czy Steve’a Maxwella oraz w warsztatach prowadzonych przez W Gruncie Ruchu, Gimnastycy Warszawa, Centrum Szkoleniowe Kondycja.

Dzięki zdobytej wiedzy oraz własnemu doświadczeniu łączy na sali elementy zarówno treningu siłowego, ćwiczeń gimnastycznych, jak i fizjoterapii. Bezpieczeństwo, poprawną technikę oraz silne podstawy stawia zawsze na pierwszym miejscu, bo to dzięki nim można osiągnąć wymarzone cele!