Kung Fu - grupa początkująca - nabór

9 września 2020

Zapraszamy do grupy początkującej Hung Gar Kung Fu. Jest to grupa przeznaczona dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Kung Fu, sprawdzić czy jest to styl dla nich, jak również dla wszystkich trenujących, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w stylu Hung Gar Kuen. Jak wiadomo - podstawy są najważniejsze i na nich buduje się późniejsze umiejętności.. W czasie treningu będziecie mogli sprawdzić jakie zmiany niesie ze sobą regularny trening Kung Fu - nie tylko na sobie, ale również na innych.

Kiedy?

- poniedziałki i środy o 18:00

- pierwsze zajęcia 9.09.


Koszt treningów - zgodnie z cennikiem na stronie: www.tygrysizuraw.pl.
Ważna wiadomość - akceptujemy karty Multisport, Fit Profit, OK System oraz PZU Pomoc.

W Akademii trenujemy Kung Fu w stylu Hung Gar Kuen.

----------

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
1) Wyślij maila z imieniem i nazwiskiem oraz informacją o chęci dołączenia do grupy na: akademia@tygrysizuraw.pl

2) Wpłać wpisowe w wysokości 60 zł na konto: EkoMotion,
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

(jeśli jesteś już członkiem Akademii - po prostu przejdź do punktu 3)


3) Czekaj na odpowiedź zwrotną :).

-----------

Opis stylu Hung Gar Kuen:

Hung Gar Kuen czyli w tłumaczeniu „Pięść rodziny Hung“, jest stylem, który wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od czasu jego powstania w XVIII wieku jego nauczanie odbywa się według tradycyjnych wzorców. Jako jeden z nielicznych systemów przetrwał do dnia dzisiejszego w prawie niezmienionej formie. Styl ewoluował, ale głównie przez jego wzbogacanie o dodatkowe techniki, formy, czy rodzaje wykorzystanej broni, a nie zastępowanie jednych technik przez inne. Dzięki temu Hunggar Kuen jest obecnie najbardziej rozbudowanym i kompleksowym stylem walki obejmującym zarówno techniki ręczne i techniki z bronią, formy pojedyncze i podwójne, rzuty, dźwignie oraz system ćwiczeń oddechowych.
Praktykując system Hunggar Kuen wzmacniasz zarówno ciało, jak i umysł. Uczysz się technik samoobrony oraz walki wręcz i walki tradycyjną bronią chińską. Dzięki ćwiczeniom Chi Kung uczysz się kontrolować oddech oraz przepływ energii (Chi) w meridianach, co przekłada się z kolei na jakość twojego życia i zdrowie.

Z powrotem