Animal Flow - grupy początkujące

14 września 2020

Nowe grupy początkujące Animal Flow! Start grup 14 wrzesień.
Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona).
--------
Kiedy?
Poniedziałki 17:00, instruktor Level 1 Jowita Chruszczyk, nazwa grupy AF-JCH (pierwszy trening 14.09)
Wtorki 17:00, instruktor Level 2 Monika Polak, nazwa grupy AF-MP (pierwszy trening 15.09)
Czwartki 17:00, instruktor Level 1 Arkadiusz Pawski, oznaczenie grupy AF-AP2, (pierwszy trening 17.09)
Można uczęszczać do wybranej grupy lub łączyć grupy i uczęszczać nawet 2-3 razy w tygodniu.
---------
Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. 
Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.
Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.
------------
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 60 zł na konto: EkoMotion, nr 23 1140 2004 0000 3702 7664 7389. Tytuł przelewu: "Imię, nazwisko, Animal Flow, nazwa grupy". Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 🙂.
2) Prześlij nam maila na: akademia@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć
Koszt treningów na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce Grafik&Cennik. Akceptujemy karty Multisport, Fit Profit i OK Sport (ale wpisowe 60 zł oraz opłata członkowska 40 zł/miesiąc jest obowiązkowa). 
--------
Sylwetki instruktorów: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Z powrotem