Kurs instruktorski Animal Flow Level 1

12 września 2020

Animal Flow Level 1 – Warszawa.
Warsztaty Animal Flow prowadzone w języku polskim. Zostań członkiem dynamicznie rozwijającej się społeczności Animal Flow!
Kurs instruktorski na poziomie 1 Animal Flow odbędzie się w dniach 12-13 września w Warszawie. Podczas kursu poznasz nowy, skuteczny sposób szkolenia i niezbędne elementy, które uprawniają Cię do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, codziennie przez około 6 godzin dziennie.
Kurs prowadzony jest w języku polskim. Podręczniki są w języku polskim i angielskim.
O KURSIE
Poziom 1 to dwudniowe warsztaty wprowadzające dla amatorów i profesjonalistów fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow. Ten kurs to znacznie więcej niż doskonalenie technik ruchowych – przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie uczyć innych i lepiej rozumieć zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Dowiesz się, jak wytłumaczyć ruch Animal Flow, aby poprawić swoje możliwości i wydajność (a także możliwości klientów). Niezależnie od tego, jak włączasz metodologię Animal Flow do swoich treningów odniesiesz z tego korzyść.
GŁÓWNY INSTRUKTOR
Warsztaty poprowadzi Mirosław Baściuk (master instruktor Animal Flow). Mirek jest założycielem i jednym z trenerów Akademii Sportu Tygrys i Żuraw. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow ma również tytuł mistrzowski w Hung Gar Kung Fu. Stale się rozwija, uczestnicząc w warsztatach z szeroko rozumianego ruchu. Trzykrotnie uczestniczył w Mentorship z założycielem Animal Flow Mike Fitch: w 2017 r. na Kostaryce, 2018 r. w Toskanii, a w 2019 roku w Tajlandii. Brał również udział w warsztatach Fighting Monkeys i Ido Portal. Dwa razy w roku organizuje Movement Camp, na który przyjeżdża 40 fascynatów ruchu z całej Polski i ze świata.Miroslaw Basciuk.
KIEDY I GDZIE:
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 12-13 września 2020 r.:
– 12 września: 10:00 – 16:00
– 13 września: 10:00 – 16:00
Miejsce:
Studio Oddaj Ciężar
ul. Twarda 42
00-831 Warszawa
koszty:
– normalna cena – 1900 zł po 18 lipca
– ceny specjalne – 1800 do 18 lipca (uwaga: płatność w dwóch ratach: 900 PLN do 18 lipca, 900 PLN do 12 września)
Uwaga! W ramach płatności uczestnicy otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych w formie podręcznika i materiału filmowego i dźwiękowego nagranych przez Mike’a Fitcha, twórcę Animal Flow z omówieniem wszystkich ruchów.
Płatność jest możliwa w gotówce w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571
W wyniku współpracy z partnerem zagranicznym – NIE MAMY możliwości zwrotu płatności w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji konieczne jest znalezienie osoby zastępczej!
POWIADOMIENIE:
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkoleń – liczba miejsc ograniczona!
Jak się zapisać?
1) Dokonaj wpłaty zgodnie z powyższymi informacjami.
2) Wyślij zgłoszenie na adres: akademia@tygrysizuraw.pl
W zgłoszeniu podaj:
– imię i nazwisko
– miasto
– numer telefonu
– dane do faktury (w razie potrzeby)
– załącz również potwierdzenie płatności.

Z powrotem