Buławy, maczugi, worki bułgarskie

15 września 2020

Grupa treningowa z przyrządami balistycznymi pieszczotliwie nazywana grupą BMW: Buławy, Maczugi i Worki bułgarskie.
 
Kiedy: wtorek, czwartek, 20:30 - 21:30
Kto: Jakub Solański, instruktor buław i maczug w systemie Tengu ECS, worek bułgarski Level 2, GFM Level 2, Animal Flow Level 1. 
Start zajęć: 15.09.2020
 
Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 60 zł na konto podane na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, Buławy.  Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: biuro@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć
 
Koszt treningów:
- wpisowe 60 zł (jednorazowe) - w tym również dla posiadaczy multisport i fitprofit)
- składka miesięczna: 170 zł/miesiąc (2xw tygodniu)
- akceptujemy karty Multisport, Fit, OK System i PZU (opłata członkowska 40 zł/miesiąc)
- treningi wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii (cennik karnetów na stronie www.tygrysizuraw.pl). Czyli można wykupić np. karnet miesięczny open i korzystać również z innych treningów w Akademii. 
 
Maczugi i buławy towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Pierwotnie jako narzędzie bitewne z czasem stały się przyrządami wykorzystwanymi do treningów w sporcie między innymi przez zapaśników czy strongmanów. Podczas treningów poznacie zasady treningu z tymi wspanialymi przyrządami, poprawicie siłe w tym siłę uchwytu, wytrzymałość...ale również... mobilność (np. stawu barkowego). Dodatkowym atutem zajęć będzie uzupełnienie treningu o przyrządy typu worek bułgarski jak najlepiej rozwinąć swoje cechy motoryczne.
 
Prowadzący Kuba Solański jest entuzjastą treningu z przyrządami balistycznymi. Ma uprawnienia lvl2 instruktora worka bułgarskiego oraz uzyskał uprawnienia Instruktorskie 
buław i maczug w systemie Tengu ECS. Oprócz tego trenuje z masą ciała - uzyskał uprawnienia GFM lvl2 oraz Animal Flow lvl 1.

Z powrotem