Animal Flow Level 2 i AFD

14 listopada 2020

Animal Flow Level 2, Warszawa

Podnieś swoją praktykę Animal Flow na wyższy poziom zrozumienia na warsztatach Level 2 i Advanced Flow Design w sobotę - niedzielę 14-15 listopada 2020 w Warszawie. Master Instructor Richard Scrivener będzie instruktorem prowadzącym w czasie obu dni. Warsztaty odbędą się w języku angielskim, z możliwością tłumaczenia na język polski. Warsztaty na poziomie 2 są otwarte dla każdego, kto uczestniczył w poziomie 1 (nie trzeba być instruktorem). Advanced Flow Design jest otwarty dla każdego, kto uczestniczył w warsztatach Level 2. Możesz zarejestroiwać się na jedno z wydarzeń lub wziąć udział w obu warsztatach.

 

O LEVEL 2

 

Opierając się na mocnych podstawach, których nauczyłeś się na poziomie 1, poziom 2 uczy 10 nowych ruchów, a także progresji do stania na rękach. Zagłębisz się w bardziej zaawansowane koncepcje, takie jak transfery energii, zmiany tempa i wykorzystanie lokomocji zwierząt we flow.

Uczestnicy dowiedzą się, jak z powodzeniem wykonywać ćwiczenia poziomu 2, a także jak poprawnie zintegrować ruchy poziomu 1, aby tworzyć flow o zwiększonym stopniu złożoności i intensywności. Uczestnicy uczą się również, jak uczyć tych ruchów i włączać je do programu treningowego. Nacisk kładziony jest na zrozumienie w jaki sposób ruchy poziomu 2 działają na powięzi, zrozumienie roli rozpraszania siły, płynności i dźwigni w zaawansowanych ruchach oraz zrozumienie, jak uczyć progresji oraz ćwiczeń kondycjonujących pod stanie na rękach.

Program całodniowy obejmuje:

- Przegląd kluczowych ruchów poziomu 1

- Wprowadzenie do stania na rękach: progresje tuck balance

- Nowe ruchy: Reaching Underswitch, Reaching Underswitch to Deep Ape, Scorpion Sweeps, Roll Throughs, Crocodile Rolls, Pop Switches i Pop Outs;

- Nowe formy traveling: Bear, Leopard, Crocodile

- Używanie traveling forms jako „łącznika” dla switches and transitions;

- Jak i dlaczego wprowadzać zmianę tempa i przekierowanie energii we flow

- Projektowanie flow dla średniozaawansowanych

 

Kto kwalifikuje się do Level 2?

 

Aby zapisać się na poziom 2, musisz wziąć udział w warsztatach poziomu 1 co najmniej 30 dni przed datą warsztatów L2. Chociaż zdecydowanie zalecamy ukończenie certyfikacji poziomu 1 przed warsztatami, nadal możesz się zarejestrować, nawet jeśli nie ukończyłeś w pełni procesu testowego, aby zostać certyfikowanym instruktorem.

 

O ADVANCED FLOW DESIGN (AFD)

 

AFD to intensywne, ale dające dużo przyjemności i wiedzy warsztaty skupione wyłącznie na projektowaniu i wykonywaniu flow na wyższym poziomie. Nauczysz się nowych ruchów i trudniejszych przejść, z naciskiem na „dramatyzowanie” ruchów i nadanie im osobistego pierwiastka. Dzień zakończysz, wykonując kreatywny flow swojego projektu, korzystając z informacji zwrotnych od prowadzącego kurs.

Poruszane tematy obejmują:

- Dalsze zrozumienie zmian kierunku przepływu energii, przekierowań i hamulców;

- Jak strategicznie używać zmian tempa;

- Kiedy używać elementów stylu osobistego;

- Nowe traveling forms: Baboon, Frog, Traveling Underswitch;

- Właściwa integracja traveling forms;

- Łączenie ruchów L1 i L2;

- Mnóstwo nowych przejść do wchodzenia i wychodzenia ze switches and transition;

- Projektowanie własnego flow, korzystając z kreatywnych przejść i indywidualnego stylu

 

Kto może uczestniczyć w AFD?

Każdy, kto wziął udział w warsztatach poziomu 2, może wziąć udział w AFD. Nie musisz posiadać tytułu instruktora Level 2. Wielu uczniów bierze L2 i AFD w ten sam weekend, co stanowi doskonałą okazję do wykorzystania nowych ruchów, których nauczyłeś się poprzedniego dnia!

 

KOSZTY

Koszt samego poziomu 2: 1700 PLN 

Koszt samego AFD: 950 PLN

Zaoszczędź dzięki specjalnej ofercie pakietowej przy rejestracji na oba wydarzenia: 2300 PLN

 

Gdy się zarejestrujesz otrzymasz dostęp do samouczków wideo dla traveling forms poziomu 2.

 

INSTRUKTOR

Oba warsztaty poprowadzi Master Instructor Animal Flow Richard Scrivener. Rich będzie uczyć w języku angielskim z dostępnym tłumaczeniem na język polski.

 

Warsztaty na poziomie 2 trwają jeden dzień, 10 godzin, w tym 30 minutowa przerwa na lunch i dwie krótsze przerwy.

Warsztaty AFD trwają jeden dzień, 6 godzin. Obejmują 30-minutową przerwę.

 

CERTYFIKACJA

Aby zostać certyfikowanym instruktorem poziomu 2, musisz przesłać test certyfikacyjny poziomu 2 (dwa filmy) w czasie 30-90 dni po warsztatach.

 

REJESTRACJA

 

Prosimy o przesłanie e-maila na adres: akademia@tygrysizuraw.pl

 

Prosimy o podanie następujących informacji:

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Miejsce zamieszkania:

Data urodzenia:

Numer telefonu:

Kontakt dla:

Czy potrzebna jest faktura? (Tak nie)

Dane do faktury:

Uwagi:

 

Z powrotem