Animal Flow - nowa grupa dla początkujących! Start: 8 maja 2017. Terminy: poniedziałki o 21:00.

8 maja 2017

Animal Flow - nowa grupa dla początkujących!
Start: 8 maja 2017. Terminy: poniedziałki o 21:00.

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. 

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

Terminy treningów:
- poniedziałki 21:00 - 22:00 - oznaczenie grupy 2MB
- start: 8 maja 2017.


Możliwe będzie również dołączenie do aktualnie działającej grupy w piątki o 17:00 do 18:00.

Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona. 

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto podane na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, oznaczenie grupy (2MB). Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: akademia@tygrysizuraw.pl z informację, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów:
- wpisowe 30 zł (jednorazowe)
- 100 zł/miesiąc (treningi 1 raz w tygodniu) lub 130 zł/miesiąc (treningi 2 razy w tygodniu).
- akceptujemy karty Fit Profit (brak dodatkowych opłat za treningi)
- treningi Animal Flow wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii

--------

Instruktor:
Mirosław Baściuk - Mistrz Stylu Kung Fu - Hung Gar Kuen. Od ponad 20 lat związany ze sztukami walki (judo, aikido). W 2016 roku ukończył kurs instruktorski Animal Flow oraz uzyskał stopień instruktora. Uważa Animal Flow jako doskonałe uzupełnienie treningów, zwiększające elastyczność, zakres ruchów i dające doskonale panowanie nad ciałem.

Z powrotem