Szkolenie oldtime kettlebells

25 lipca 2021

Odważniki kulowe znane są w świecie strongmanów od ponad 200 lat. Treningi z kettlebells spopularyzowali siłacze z przełomu XIX i XX wieku, którzy już wtedy używali ich jako narzędzia do budowania wszechstronnej siły i formy sportowej.
Na szkoleniu zagłębimy się w dużym stopniu w zapomniane już dziś techniki, które pozwolą Wam przećwiczyć ciało w unikalnych zakresach. Coś, czego nie znajdziecie we współczesnym świecie fitness.
Na szkoleniu poznacie:
➡️ Wariacje Tureckiego Wstawania
➡️ Side Press
➡️ Bent Press
➡️ Two Hand Anyhow
Każde z tych ćwiczeń rozbijemy na części pierwsze i krok po kroku dojdziemy do finalnej wersji techniki. Nauczymy się jak za pomocą tych ćwiczeń budować siłę, pracować nad mobilnością swojego ciała i jak poprawiać zakresy ruchu z użyciem odpowiednich regresji ćwiczeń z ciężarem.
Szkolenie to unikalna szansa przyswojenia i nauczenia się technik święcących tryumfy ponad 100 lat temu, a które w latach późniejszych zostały zmarginalizowane przez rosnącą popularność kulturystyki.
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy mają opanowane podstawy pracy z kettlebells metodą hardstyle. Liczy się głównie znajomość podstawowej wersji Tureckiego Wstawania.
Prowadzenie:
➡️ Emil Stanisławski - certyfikowany instruktor kettlebell StrongFirst, TOP TEAM instruktor, medalista Mistrzostw Polski i Europy w półmaratonie Kettlebells, Kandydat do Mistrza Sportu z ramienia International Kettlebell Marathon Federation.
➡️ Termin: 25.07
➡️ Godzina: 13.00-16:00
➡️ Cena: 200 zł (dla osób które wzięły udział w "Szkoleniu z podstaw kettlebells 24.07" cena 150 zł)
Dane do przelewu:
Ekomotion Szkolenia Izabela Krok-Baściuk
90 1140 2004 0000 3002 7814 8571
Tytuł: Imię i nazwisko, Szkolenie KB 2
ZAPISY: biuro@tygrysizuraw.pl
W mailu zgłoszeniowym (tytuł maila: Szkolenie KB) wyślij:
1) Imię i nazwisko
2) Potwierdzenie wpłaty
3) Informację, czy potrzebna jest faktura. Jeśli tak - prośba o dane do faktury.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
* w przypadku odwołania szkolenia (ze względu na zbyt małą ilość chętnych) zwrot kosztów

Z powrotem