Seminarium Animal Flow Intro

29 sierpnia 2021

Seminarium z podstaw Animal Flow. Jeśli chcesz zobaczyć, czy ta forma treningu jest dla Ciebie, albo złapać zajawkę, albo po prostu się sprawdzić - serdecznie zapraszamy. Na seminarium zostaną przerobione wybrane ruchy z poziomu Level 1. Całość zakończymy wspólnym flow, aby dać poczucie uczestnikom jak wygląda tego typu system ruchowy. Gwarantujemy aktywizację mięśni o których nawet nie mieliście pojęcia, że istnieją! 
Kiedy:
29.08.2021, godz. 13:00 - 15:30
Gdzie:
Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw
ul. Długa 44/50, 02-146 Warszawa
www.tygrysizuraw.pl
Prowadzący:
Arkadiusz Pawski - instruktor Level 1, w trakcie certyfikacji na Level 2. Więcej informacji tutaj: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/
Koszt: tylko 50 zł 
-------------
Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha.
Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.
Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.
------------
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Oto kroki:
1) Wpłać opłatę w wysokości 50 zł na konto: EkoMotion Szkolenia, nr 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571. Tytuł przelewu: "Imię, nazwisko, Animal Flow INTRO".
2) Prześlij nam maila na: akademia@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze informacje organizacyjne

Z powrotem