Animal Flow - Level 1 - kurs instruktorski

30 października 2021

Animal Flow - I poziom instruktorski – Warszawa.
Kurs Animal Flow prowadzony w języku polskim. Zostań członkiem dynamicznie rozwijającej się społeczności Animal Flow!
 
Kurs instruktorski Animal Flow Level 1 odbędzie się w dniach 30-31 października 2021 r. W Warszawie. Warsztaty odbędą się w Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw w Warszawie. Podczas kursu poznasz nową, skuteczną metodę szkolenia oraz elementy niezbędne do uzyskania uprawnień instruktorskich Animal Flow. To dwudniowe warsztaty, po około 6,0 godzin dziennie.
Kurs prowadzony jest w języku polskim. Instrukcje są w języku polskim i angielskim.
 
O KURSIE
Poziom 1 to dwudniowe warsztaty wprowadzające dla amatorów i profesjonalistów fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow. Ten kurs to znacznie więcej niż doskonalenie technik ruchowych – przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie uczyć innych i lepiej rozumieć zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Dowiesz się, jak wytłumaczyć ruch Animal Flow, aby poprawić swoje możliwości i wydajność (a także możliwości klientów). Niezależnie od tego, jak włączasz metodologię Animal Flow do swoich treningów odniesiesz z tego korzyść.
 
GŁÓWNY INSTRUKTOR
Kurs poprowadzi Mirosław Baściuk (master instruktor Animal Flow). Mirek jest założycielem i jednym z trenerów Akademii Sportu Tygrys i Żuraw. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow ma również tytuł mistrzowski w Hung Gar Kung Fu. Stale się rozwija, uczestnicząc w warsztatach z szeroko rozumianego ruchu. Trzykrotnie uczestniczył w Mentorship z założycielem Animal Flow Mike Fitch: w 2017 r. na Kostaryce, 2018 r. w Toskanii, a w 2019 roku w Tajlandii. Brał również udział w warsztatach Fighting Monkeys, w tym Intensive. Od 2020 roku. Jest instruktorem tej metody. Dwa razy w roku organizuje Movement Camp, na który przyjeżdża 40 fascynatów ruchu z całej Polski i ze świata.
 
KIEDY I GDZIE:
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 4-5 września 2021:
 
30 październik: 10:00 – 16:30
31 październik: 10:00 – 16:30
Miejsce:
Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw
ul. Długa 44/50, 02-146 Warszawa
 
koszty:
 
cena normalna – 1900 zł od 23 października do 30 października
ceny specjalne – 1800 zł do 23 października (uwaga: możliwość płatności w dwóch ratach: 500 zł w celu rezerwacji miejsca i  1300 zł najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu)
W ramach płatności uczestnicy otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych w formie podręcznika i materiału filmowego i dźwiękowego nagranych przez Mike’a Fitcha, twórcę Animal Flow z omówieniem wszystkich ruchów.
 
Płatność jest możliwa w gotówce w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571
 
W przypadkach losowych, w których nie będzie możliwe uczestniczenie w szkoleniu - możliwe jest przeniesienie płatności na kolejny termin. 
 
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkoleń – liczba miejsc ograniczona!
 
Jak się zapisać?
 
1) Dokonaj wpłaty zgodnie z powyższymi informacjami.
 
2) Wyślij zgłoszenie na adres: akademia@tygrysizuraw.pl
 
W zgłoszeniu podaj:
 
imię i nazwisko
miasto
numer telefonu
dane do faktury (w razie potrzeby)
załącz również potwierdzenie płatności.
 
3) Zaczekaj na informację zwrotną.
 
 

Z powrotem