Warsztaty - wprowadzenie do Animal Flow, 10.06.2017

10 czerwca 2017

Wprowadzenie do Animal Flow - początkujący
----------------------------------------------------------------
Po sukcesie i bardzo pozytywnych opiniach po pierwszych w Polsce warsztatach dla instruktorów, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia 2017 mamy coraz więcej zapytań o regularne zajęcia w różnych miastach w Polsce. Nie zawsze możemy je wskazać, ponieważ Animal Flow dopiero rozpoczęło dynamiczny rozwój w naszym kraju. Część osób z kolei chciałaby poznać zasady ruchu i rozpocząć samodzielny trening. Jeszcze inni chcieliby dołączyć do istniejących grup, ale brakuje im podstaw. Część osób zastanawia się, czy zapisać się na kurs instruktorski, ale nie do końca są pewni, czy to dla nich.
Z myślą o tych właśnie potrzebach powstały warsztaty: "Wprowadzenie do Animal Flow - początkujący". W przypadku dużego zainteresowania - nie wykluczamy kontynuacji tych warsztatów i nauki kolejnych ruchów z Animal Flow.
 
Warsztaty odbędą się w dniu 10 czerwca w godzinach 13:00 - 16:00. Koszt warsztatów: 150 zł (190 zł gdy płatność po 30 maja).
 
O warsztatach
--------
Warsztaty będą obejmowały wybrane elementy poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się).
 
Instruktor prowadzący:
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez Mirosława Baściuka, instruktora Animal Flow, Level 1 (w czasie prowadzenia warsztatów, będzie już po ukończonym kursie Animal Flow Level 2 z Mike Fitch). Od listopada 2016 roku prowadzi regularne grupy treningowe Animal Flow. Organizował i asystował w czasie warsztatów instruktorskich w dniach 1-2 kwietnia br. w Warszawie. Mirosław Baściuk - posiada czarny pas w stylu Hung Gar Kung Fu, który otrzymał w 2014 roku. Jest głównym instruktorem Kung Fu i Animal Flow w Akademii.
 
Kiedy i gdzie:
-------------
Warsztaty odbędą się w dniu 10 czerwca 2017 roku w godzinach 13:00-16:00.
Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa (Budynek Instytutu Tele- i Radiotechnicznego, sala 106). Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/
 
Koszty:
---------
- rezerwacja i płatność do 30 maja – 150 zł
- rezerwacja i płatność po 30 maja – 190 zł
Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion, mBank 03 1140 2004 0000 3302 7536 1531.
 
Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA!
 
Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Miejsce zamieszkania/siedziby:
Data urodzenia:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem