Nowa grupa Kung Fu - INTRO

12 lipca 2017

Nabór do grupy INTRO Hung Gar Kung Fu.


Pierwsze zajęcia: 12 lipca, godz. 18:30 (60 minut).
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy w godzinach 18:30-19:30.
Instruktor: Mirosław Baściuk

Jak się zapisać?

Wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto: EkoMotion, 03 1140 2004 0000 3302 7536 1531
Wyślij zgłoszenie na: akademia@tygrysizuraw.pl. 

Chcesz spróbować Kung Fu? Masz czas w wakacje? Zapraszamy na treningi grup początkujących w czasie których poznacie podstawy stylu Hung Gar Kung Fu, który należy do jednych z najtwardszych stylów Kung Fu. Wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od XVIII wieku jest on przekazywany wg tradycyjnych zasad od mistrza do ucznia.

Akademia Hung Gar Kung Fu Tygrys i Żuraw to kontynuacja tradycyjnej linii przekazu mistrzów Kung Fu wywodząca się z południowego klasztoru Shaolin. Nauczanie prowadzone jest w stylu Hung Gar Kuen, który charakteryzuje się wykorzystaniem technik 5 zwierząt (tygrys, żuraw, wąż, lampart i smok), rozbudowanym systemem ćwiczeń oddechowych Chi Kung, technikami dźwigni i rzutów oraz wykorzystaniem tradycyjnych broni chińskich. To czyni z niego styl wszechstronny, pełny, ale równocześnie wymagający wielu lat treningów dla osiągnięcia mistrzostwa.

Mirosław Baściuk – Mistrz Stylu Hung Gar Kuen, Si Fu. Urodzony 30.05.1976 roku. Od kilkunastu lat związany ze sztukami walki. W 2005 roku rozpoczął treningi w Akademii Tradycyjnego Hung Gar Kung Fu Marcin Jóźwiak. Od tego momentu rozpoczęła się jego fascynacja tradycyjnym Kung Fu w systemie Hung Gar Kuen. W 2010 roku otrzymał brązową szarfę i stopień Si Hing (asystent) w szkole Si fu Marcina Jóźwiaka, a w 2012 roku stopień instruktora samoobrony w Polskiej Akademii Sportu. W 2014 otrzymał stopień mistrzowski (Si Fu) nadany przez Mistrza stylu Marcina Jóźwiaka. W tym samym roku postanowił założyć własną szkołę pod nazwą Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, w której kontynuuje tradycje systemu Hung Gar Kuen. Chciałby, aby sala treningowa przy ul. Długiej 44/50 stał się ważnym ośrodkiem rozwoju Kung Fu w Polsce i skupiała entuzjastów chińskich sztuk walki.

Zafascynowany rozwojem fizycznym człowieka stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności. W 2015 roku ukończył kurs instruktora Sanda (wolnej walki) organizowany przez Międzynarodową Federację Wu Shu (IWUF), w 2016 roku zdobył tytuł instruktorski w systemie Flexible Steel oraz został asystentem w Centrum Kettlebells Polska. W 2017 uzyskał stopień instruktora Animal Flow.

Z powrotem