Kurs instruktorski Animal Flow 25-26.11.2017

25 listopada 2017

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1/
Animal Flow Level 1 Workshop

----------------------------------------------------------------
Po sukcesie i bardzo pozytywnych opiniach po pierwszych w Polsce warsztatach, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia 2017, a także w związku z pełnym obłożeniem na warsztaty w dniach 19-20 sierpnia ruszamy z naborem na kolejny kurs instruktorski! 

Warsztaty instruktorskie Animal Flow Poziom 1 odbędą się w dniach 25-26 listopad 2017 w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie.


--------
Register for the Animal Flow® Level 1 Workshop (Instructor Certification) in Warsaw on 25-26th of November! This course is where you can learn the popular and incredibly effective new workout practice, taking the steps to becoming a Certified Instructor. The two-day event is six hours each day.
----------
 

 

O kursie
--------
Poziom 1 (level1) jest dwudniowym warsztatem wprowadzającym dla profesjonalistów z branży fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami oraz dla entuzjastów fitness, którzy chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 elementów Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Ten kurs to znacznie więcej niż tylko poprawienie swojej techniki ruchów – przede wszystkim nauczysz się jak efektywnie uczyć innych i lepiej zrozumiesz zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Nauczysz się jak przekładać ruch Animal Flow na poprawę swoich możliwości i wydajności (jak również możliwości swoich klientów), niezależnie od tego w jaki sposób włączysz metodykę Animal Flow w swój trening.
Instruktor prowadzący:
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez instruktora Richarda Scrivener (Animal Flow Master Instructor). Rich posiada ogromne doświadczenie w branży zdrowia i fitness. Od ponad 17 lat prowadzi treningi grupowe i personalne. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow posiada również stopień instruktorski Vivo Barefoot, Tabata Program i wielu innych. W wolnym czasie trenuje Capoiera. Więcej o instruktorze możecie przeczytać tutaj: http://www.animalflow.com/about/meet-our-team/rich-scrivener/
Rich oprócz niesamowitej wiedzy i charyzmy,potężnych umiejętności, jest do tego świetnym, bardzo kontaktowym człowiekiem. Wszyscy uczestnicy pierwszych warsztatów byli zachwyceni jego osobą!

Kiedy i gdzie:
-------------
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2017 roku w godzinach:
- 25 listopad: 11:00 – 17:00
- 26 listopad: 10:00 – 16:00.
Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa (Budynek Instytutu Tele- i Radiotechnicznego, sala 106). Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/

Koszty:
---------
- płatność do 15 września – 1700 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 900 zł do 30 sierpnia, 800 zł do dnia 30 października)
- płatność do 31 października – 1850 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 1000 zł do 31 października, 850 zł do dnia 15 listopada)
- płatność po 31 października – 2000 zł
Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion, mBank29 1140 2004 0000 3102 7696 4862.

UWAGA! Ze względu na współpracę z zagranicznym partnerem - nie mamy mozliwości zwrotu zapłaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji konieczne jest znalezienie osoby rezerwowej!

 

Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA! Miejsca na poprzednim szkoleniu rozeszły się w ciągu 1,5 miesiąca!
Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Miejsce zamieszkania/siedziby:
Data urodzenia:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy potrzebujesz tłumaczenia z języka angielskiego? (Tak/Nie):
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem