Wprowadzenie do Animal Flow, 16.09.2017, Katowice

16 września 2017

Wprowadzenie do Animal Flow - początkujący

16.09.2017, Katowice
----------------------------------------------------------------
Po sukcesie i bardzo pozytywnych opiniach po pierwszych w Polsce warsztatach dla instruktorów, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia 2017 mamy coraz więcej zapytań o regularne zajęcia w różnych miastach w Polsce. Nie zawsze możemy je wskazać, ponieważ Animal Flow dopiero rozpoczęło dynamiczny rozwój w naszym kraju. Część osób z kolei chciałaby poznać zasady ruchu i rozpocząć samodzielny trening. Jeszcze inni chcieliby dołączyć do istniejących grup, ale brakuje im podstaw. Część osób zastanawia się, czy zapisać się na kurs instruktorski, ale nie do końca są pewni, czy to dla nich.
Z myślą o tych właśnie potrzebach powstały warsztaty: "Wprowadzenie do Animal Flow - początkujący". W tej chwili mamy już opracowane 2 części tych warsztatów, które pozwalają na samodzielną praktykę i dalszy rozwój w Animal Flow. 

Warsztaty odbędą się w dniu 16 września 2017 w godzinach 12:00-15:00. Koszt warsztatów: 150 zł (130 zł dla klubowiczów Fitness Academy 3 stawy, uczestników innych kursów Animal Flow). Przy rezerwacji do dnia 15 sierpnia: -15 zł rabatu!!! (odpowiednio 135 i 115).

---------
UWAGA! Dzięki uprzejmości Fitness Academy 3 stawy, po treningach będziemy mogli bezpłatnie skorzystać ze strefy Spa, w skład którego wchodzą: 3 sauny, jacuzzi, pokój odpoczynku. O 15:30 dla uczestników przygotowana zostanie ceremonia zapachowa. 
---------

Czym jest Animal Flow?
---------------------------------
Animal Flow to nowoczesny system ćwiczeń z masą własnego ciała, który opiera się na naśladowaniu ruchów zwierząt. Czerpie on inspirację z innych form poruszania się, takich jak parkour, breakdance, jogi i gimnastyki, jednak łączy je w nowy, spójny system oraz uzupełnia o nowe elementy. Dzięki treningowi Animal Flow poprawiamy swoją mobilność, stabilność, elastyczność, siłę, wytrzymałość oraz rozwój mięśniowo-nerwowy. Trening składa się z sześciu głównych komponentów – mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji zwierzęcych, specyficznych form rozciągania, poruszania się, przejść pomiędzy pozycjami oraz tzw. „flow”, czyli ciągów ruchów, które mogą być wcześniej opracowane lub freestyle. 

Twórcą i założycielem Animal Flow jest Amerykanin Mike Fitch. Znalazł on wielu naśladowców od Europy po kraje azjatyckie. Jak to wygląda można sprawdzić na poniższym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=cLYZ-3beDeI

O warsztatach
----------------
Warsztaty będą obejmowały wybrane elementy poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). 

Dokładny plan części 1:
1) static beast, loaded beast, static crab
2) Underswitch from beast and from crab
3) Wave unload, crab reach
4) Front step, front step through
5) Travelling beast
6) Flow
7) Gry i zabawy Animal Flow
8) Integracja treningów Animal Flow do codziennej rutyny treningowej

Instruktor prowadzący:
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez Mirosława Baściuka, pierwszego w Polsce instruktora Animal Flow Level 1, po ukończonym kursie Animal Flow Level 2 z Mike Fitch (kurs w Madrycie i Londynie). Od listopada 2016 roku prowadzi regularne grupy treningowe Animal Flow. Organizował i asystował w czasie warsztatów instruktorskich w dniach 1-2 kwietnia br. w Warszawie. Mirosław Baściuk - posiada czarny pas w stylu Hung Gar Kung Fu, który otrzymał w 2014 roku. Jest głównym instruktorem Kung Fu i Animal Flow w Akademii Sportów Tygrys i Żuraw w Warszawie (www.tygrysizuraw.pl). 


Kiedy i gdzie:
-------------
Warsztaty odbędą się w dniu 16 września 2017 roku w godzinach 12:00-15:00. Po warsztatatch będzie możliwość skorzystania ze strefy SPA (3 sauny, jacuzzi, strefa odpoczynku), a o 15:30 z ceremoni zapachowej dla wszystkich uczestników.

Miejsce: 
Fitness Academy 3 stawy
ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 60
40-028 Katowice

Koszty:
---------
- rezerwacja i płatność do 15 sierpnia: 135 zł (115 zł dla członków Fitness Academy 3 Stawy)
- rezerwacja i płatność po 15 sierpnia: 150 zł (130 zł dla członków Fitness Academy 3 Stawy) 

Płatność przelewem na konto bankowe: EkoMotion Sp.J., mBank 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

Uwaga! Prosimy o przemyślane decyzje. W przypadku rezygnacji ze szkolenia - nie mamy możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.

Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA! 


Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. 

W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Miejsce zamieszkania/siedziby:
Data urodzenia:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Czy jesteś członkiem Fitness Academy 3 Stawy?: (Tak/Nie)
Uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem