Grupy początkujące Kettlebells

18 września 2017

Grupy początkujące Kettlebells

Nabór do porannych i wieczornych grup początkujących kettlebells hardstyle! (UWAGA! W grupach wieczornych brak już miejsc!) Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym!

Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!

W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.

Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.

Ze względu na duże obłożenie harmonogramu istniejącymi grupami - otwieramy tylko kilka nowych grup. Warto działać szybko, aby nie przegapić wydarzenia. Miejsca w grupach do tej pory rozchodziły się w maksymalnie dwa dnia, a czasem nawet w parę godzin. 

Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach. Jeśli planujesz chodzić raz w tygodniu lub opuszczać sporo zajęć - odpuść sobie zapisy. Zostaw miejsce dla kogoś kto planuje być bardziej zaangażowany! 

W miarę zdobywanych umiejętności - będzie możliwość, po uzgodnieniu z instruktorem, przeniesienia się do innych, już istniejących grup. Nie wcześniej jednak niż po pół roku systematycznych treningów.  

Terminy zajęć i instruktorzy (sylwetki instruktorów znajdziesz tutaj: http://tygrysizuraw.pl/indywidualne/):

1) **** BRAK MIEJSC**** Grupa MWPŚ: Poniedziałek, środa: 17:00 - 18:00, Marek Wierzbicki, instruktor SFG1,

2) **** BRAK MIEJSC**** Grupa POPP: Poniedziałek 19:00-20:00, piątek: 17:00-18:00, Paulina Olszewska, asystent CKB Polska

3) Grupa BPPŚ, Poniedziałek, środa 10:00 - 11:00, Beata Polewacz, instruktor SFG1

4) Grupa BPPŚ: Poniedziałek, środa 08:00 - 09:00, Beata Polewacz, instruktor SFG 1

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

2) Wysłanie maila na adres: kettlebells@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz.

Akceptujemy kartę Fit Profit.

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

Zajęcia ruszają od 18 września br.

Z powrotem