Kung Fu - nabór do grupy dzieci

11 września 2017

Kung Fu - nabór do grupy dzieci

Dzieciaki uwielbiają ruch! A jeszcze bardziej uwielbiają treningi w Akademii, gdzie uczą się tradycyjnego stylu Hung Gar Kung Fu. Oprócz nauki uderzeń, kopnięć i form, w programie treningów są gry i zabawy ruchowe, nauka podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i dużo dużo ruchu. Najważniejsze jednak, że na treningach uczą się szacunku do kolegów, samodyscypliny i poprawiają swoje umiejętności motoryczno-koordynacyjne.

Zapraszamy z pociechami w wieku od 6 lat na treningi! 

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić kwotę wpisowego 30 zł na konto:
EkoMotion, 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862
oraz
wysłać maila na adres: akademia@tygrysizuraw.pl z imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem dziecka.

Opłaty:
- 30 zł - jednorazowe wpisowe
- 100 zł/miesiąc - treningi raz w tygodniu
- 140 zł/miesiąc - treningi dwa razy w tygodniu

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa o godzinie 17:00) w Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw przy ul. Długiej 44/50 (w pobliżu stacji metro Ratusz Arsenał). 


Mirosław Baściuk – Mistrz Stylu Hung Gar Kung Fu, Si Fu. Urodzony 30.05.1976 roku. Od kilkunastu lat związany ze sztukami walki. W 2005 roku rozpoczął treningi w Akademii Tradycyjnego Hung Gar Kung Fu Marcin Jóźwiak. Od tego momentu rozpoczęła się jego fascynacja tradycyjnym Kung Fu w systemie Hung Gar Kuen. W 2010 roku otrzymał brązową szarfę i stopień Si Hing (asystent) w szkole Si fu Marcina Jóźwiaka, a w 2012 roku stopień instruktora samoobrony w Polskiej Akademii Sportu. W 2014 otrzymał stopień mistrzowski (Si Fu) nadany przez Mistrza stylu Marcina Jóźwiaka. W tym samym roku postanowił założyć własną szkołę pod nazwą Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, w której kontynuuje tradycje systemu Hung Gar Kuen. Chciałby, aby Akademia przy ul. Długiej 44/50 stała się ważnym ośrodkiem rozwoju Kung Fu w Polsce i skupiała entuzjastów chińskich sztuk walki.

Zafascynowany rozwjem fizycznym człowieka stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności. W 2015 roku ukończył kurs instruktora Sanda (wolnej walki) organizowany przez Międzynarodową Federację Wu Shu (IWUF), w 2016 roku zdobył tytuł instruktorski w systemie Flexible Steel oraz został asystentem w Centrum Kettlebells Polska. W 2017 jako pierwsza osoba w Polsce uzyskał stopień instruktora Animal Flow. Od 2014 roku prowadzi treningi Hung Gar Kung Fu, a od 2016 Animal Flow.  

Jego hobby, to oprócz Kung Fu, jazda na longboardzie, podróże oraz turystyka górska (zdobyte m.in. Aconcagua i Mont Blanc). Od ponad 20 lat jest na diecie wegetariańskiej.

Z powrotem