Nabór do grupy początkującej Kettlebells

7 listopada 2017

Nabór do nowej grupy początkującej kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym!

Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!

W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.

Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.

Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach. 

W miarę zdobywanych umiejętności - będzie możliwość, po uzgodnieniu z instruktorem, przeniesienia się do innych, już istniejących grup. Nie wcześniej jednak niż po pół roku systematycznych treningów.

Zajęcia będa prowadzone przez instruktora SFG1 Marka Wierzbickiego.

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

2) Wysłanie maila na adres: kettlebells@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz.


Akceptujemy kartę Fit Profit.

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

Zajęcia ruszają od 7 listopada br.

Z powrotem