Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący – część 2.

10 grudnia 2017

Wprowadzenie do Animal Flow – początkujący – część 2.
----------------------------------------------------------------
Już czas na kolejny etap "Wprowadzenia do Animal Flow". Zapraszamy do niego osoby, które już uczestniczyły w warsztatach na poziomie 1 lub trenują Animal Flow i mają niezbędne podstawy nauczane w części 1 szkolenia. 

W części drugiej powtórzymy elementy nauczane na poziomie 1 i rozszerzymy je o kolejne ruchy z arsenału Animal Flow. Wprowadzimy m.in. scorpion reach - świetny ruch, w dodatku nie taki łatwy do opanowania (poświęcimy mu trochę czasu!), side kick through - po części pierwszej umiemy już kopać do przodu, teraz czas na kopnięcie na boku, underswitch tap - zmiana kierunku i tempa (wymagający ruch!), travelling crab - z nim będą kłopoty :). 

Zapraszam do uczestnictwa! 

Program warsztatów:
1) Powtórzenie elementów z części 1:
- static beast
- static crab
- underswitch from beast and from crab
- wave unload
- crab reach
- ape reach
- front step
- front step through
- forward i backward travelling beast
- lateral travelling ape

2) Nowe elementy części 2:
- underswitch tap
- scorpion reach
- side kick through
- forward i backward travelling crab

3) Zasady konstruowania flow – praca nad swoim flow

Warsztaty odbędą się w dniu 10 grudnia w godzinach 09:00 - 11:30. Koszt warsztatów: 
- zgłoszenie i płatność do 25 listopada: 135 zł (115 zł dla członków Akademii)
- zgłoszenie i płatność po 25 listopada: 150 zł (130 zł dla członków Akademii)

Czym jest Animal Flow?
---------------------------------
Animal Flow to nowoczesny system ćwiczeń z masą własnego ciała, który opiera się na naśladowaniu ruchów zwierząt. Czerpie on inspirację z innych form poruszania się, takich jak parkour, breakdance, jogi i gimnastyki, jednak łączy je w nowy, spójny system oraz uzupełnia o nowe elementy. Dzięki treningowi Animal Flow poprawiamy swoją mobilność, stabilność, elastyczność, siłę, wytrzymałość oraz rozwój mięśniowo-nerwowy. Trening składa się z sześciu głównych komponentów – mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji zwierzęcych, specyficznych form rozciągania, poruszania się, przejść pomiędzy pozycjami oraz tzw. „flow”, czyli ciągów ruchów, które mogą być wcześniej opracowane lub freestyle. 

Twórcą i założycielem Animal Flow jest Amerykanin Mike Fitch. Znalazł on wielu naśladowców od Europy po kraje azjatyckie. Jak to wygląda można sprawdzić na poniższym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=cLYZ-3beDeI

O warsztatach
----------------
Warsztaty będą obejmowały wybrane elementy poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). 


Instruktor prowadzący:
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez Mirosława Baściuka, instruktora Animal Flow, Level 1, w czasie certyfikacji Animal Flow Level 2. Od listopada 2016 roku prowadzi regularne grupy treningowe Animal Flow. Organizował i asystował w czasie warsztatów instruktorskich w dniach 1-2 kwietnia oraz 19-20 sierpnia br. w Warszawie. Uczestniczył w kursach instruktorskich Level 2 z Mike Fitch w Madrycie i Londynie oraz w tygodniowym mentorship na Kostaryce. Mirosław Baściuk - posiada czarny pas w stylu Hung Gar Kung Fu, który otrzymał w 2014 roku. Jest głównym instruktorem Kung Fu i Animal Flow w Akademii.


Kiedy i gdzie:
-------------
Warsztaty odbędą się w dniu 10 grudnia 2017 roku w godzinach 10:00-13:00. 
Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa (Budynek Instytutu Tele- i Radiotechnicznego, sala 106). Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/


Koszty:
---------
- zgłoszenie i płatność do 25 listopada: 135 zł (115 zł dla członków Akademii)
- zgłoszenie i płatność po 25 listopada: 150 zł (130 zł dla członków Akademii)

Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: 
EkoMotion Baściuk, mBank 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862.


Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA (tylko 20 miejsc!!!)! 

Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. 
W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Miejsce zamieszkania/siedziby:
Data urodzenia:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem