Animal Flow - nowa grupa poranna dla początkujących, poniedziałek, środa 07:30

15 stycznia 2018

Animal Flow - nowa grupa poranna dla początkujących

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. 

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

Terminy treningów (start nowej grupy od 15.01):
- poniedziałki i środy 07:30 - 08:30 (grupa początkująca trenująca dwa razy w tygodniu) - instruktor Mirosław Baściuk i Monika Polak - pierwsze zajęcia 15.01.2018

Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona. 

 

 

 

 

 

 

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto podane na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, określ grupę. Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: akademia@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów:
- wpisowe 30 zł (jednorazowe)
- 140 zł/miesiąc (treningi 2 razy w tygodniu).
- akceptujemy karty Multisport i Fit Profit (brak dodatkowych opłat za treningi)
- treningi Animal Flow wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii (cennik karnetów na stronie www.tygrysizuraw.pl).

--------
Sylwetki instruktorów: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Z powrotem