Nabór do nowych grupy początkujących kettlebells hardstyle!

15 stycznia 2018

Nabór do nowych grupy początkujących kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.
 
Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym!
 
Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!
 
W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.
 
Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.
 
Miejsca w grupach rozchodzą się zazwyczaj bardzo szybko, więc nie zwlekajcie z zapisami!
 
Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach.
 
W miarę zdobywanych umiejętności - będzie możliwość, po uzgodnieniu z instruktorem, przeniesienia się do innych, już istniejących grup. Nie wcześniej jednak niż po pół roku systematycznych treningów.
 
Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:
 
1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862
 
2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz.
 
 
Akceptujemy karty Multisport i Fit Profit.
 
Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/
 
Nowe grupy ruszają 15 stycznia 2018 roku.
 
Aktualnie prowadzimy nabory do poniższych grup. Więcej informacji o instruktorach znajdziecie tutaj: http://tygrysizuraw.pl/indywidualne/.
 
A) BRAK MIEJSC! Grupa środa, piątek 18:00 - 19:00 - instruktor Emil Stanisławski. Oznaczenie grupy (do zgłoszenia i PRZELEWU): "środa-piątek-Emil"
 
To prawdziwa gratka, bo Emil jest head-coachem w Akademii, instruktorem z największym doświadczeniem, który posiada na swoim koncie wprowadzenie 4 osób do Top-Team (http://www.centrumkb.pl/top-team/). Sam również jest członkiem TOP TEAM z 3 gwiazdkami na koszulce.
 
Zajęcia będą odbywały się na nowej sali na 5 piętrze (sala 503).
Pierwsze zajęcia: 17 stycznia 2018, godzina 18:00.
 
Pozostała ilość miejsc: 0/18 (BRAK MIEJSC).
 
B) BRAK MIEJSC! Grupa wtorek - czwartek 08:00 - 09:00 - instruktor Beata Polewacz. Oznaczenie grupy (do zgłoszenia i PRZELEWU): "wtorek-czwartek-Beata"
 
Beata to doświadczony już instruktor SFG1. Polecamy zajęcia poranne, które dają kopa na dalszą część dnia! Beata jest członkiem elitarnej grupy CKB TOP TEAM (http://www.centrumkb.pl/top-team/) z 3 gwiazdkami na koszulce.
 
Zajęcia będą odbywały się w sali 107 na I piętrze (dotychczasowa sala Akademii).
 
Pierwsze zajęcia: 16 stycznia 2018, godzina 08:00.
 
Pozostała ilość miejsc: 0/12.
 
C) BRAK MIEJSC! Grupa środa - piątek 19:00 - 20:00- instruktor Ula Gronowska. Oznaczenie grupy (do zgłoszenia i PRZELEWU): "środa-piątek-Ula"
 
Ula - asystent CKB Polska. Członek elitarnej grupy CKB TOP TEAM (http://www.centrumkb.pl/top-team/) z kompletem 5 gwiazdek na koszulce.
 
Zajęcia będą odbywały się w sali 107 na I piętrze (dotychczasowa sala Akademii).
 
Pierwsze zajęcia: 17 stycznia 2018, godzina 19:00.
 
Pozostała ilość miejsc: 0/12.
 
D) Grupa poniedziałek - czwartek 7:00 - 8:00 rano - instruktor Natalia Puciłowska. Oznaczenie grupy (do zgłoszenia i PRZELEWU): "poniedziałek-czwartek-Natalia"

Natalia Puciłowska - asystentka CKB, członkini elitarnej grupy CKB TOP TEAM 4* (http://www.centrumkb.pl/top-team/), dietetyczka i instruktorka fitness, redaktorka strony Ciało i Zdrowo (https://www.facebook.com/cialoizdrowo/). 

Zajęcia będą odbywały się w sali 502 na V piętrze. 
Pierwsze zajęcia: 1 luty 2018, godzina 7.00
 

Z powrotem