Smart KIDS - treningi dla dzieci w wieku 5-6 lat

2 lutego 2018

Smart KIDS - to zajęcia z gimnastyki kierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym od 5 do 6 lat.
Zabawy są nieodzownym elementem rozwoju dziecka. Dzięki odpowiednio dobranym dzieci rozwijają nie tylko cechy motoryczne, takie jak koordynację ruchową, orientację przestrzenną, gibkość, siłę i moc, ale przede wszystkim uczą się prawidłowej techniki wykonania ćwiczenia, prawidłowego ustawienia ciała w spoczynku i podczas ruchu oraz oddychania. Wpływa na ich rozwój i co najważniejsze – postawę.
Ponadto kształtują odruch samokontroli oraz wytrwałości, odpowiadania za swoje zachowania, godzenia się z porażką i cieszenia zwycięstwem.

Zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalnością - gimnastyka korekcyjna, pracujący w warszawskich przedszkolach.

Terminy zajęć:
- środa i piątek 16:00 - 16:45

Koszt:
- 140 zł/miesiąc

-------------------
Jowita Chruszczyk - w 2005 r. ukończyła wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną na Uniwersytecie Szczecińskim w 2005 r. Przez wiele lat uczyła wuefu w gimnazjum, a obecnie prowadzi gimnastykę korekcyjną i ogólnorozwojową w przedszkolach w Warszawie.

Kettle na początku traktowała jako lekarstwo na ból pleców i jako element rehabilitacji. Teraz buduję nimi siłę i pewność siebie, a przede zachęca osoby w wieku 40+ do aktywności fizycznej i przekonuje, że trening siłowy jest niezbędny, aby wzmocnić nasz kręgosłup, bo to on dźwiga codziennie nasze ciało. Od 2,5 roku trenuje pod okiem Instruktora SFG1 Emila Stanisławskiego, a w 2017 roku zrobiła uprawnienia Asystenta CKB.

Zawodowo jest nauczycielem, pasjonuje się grą na perkusji, ma czwórkę dzieci. Jest wegetarianką.

W Akademii, od lutego 2018 roku poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat ("od zabawy do sportu") oraz zajęcia dla osób 40+ ("Kettlbells - Strong&Healthy").

Z powrotem