Kurs instruktorski Animal Flow Level 1

6 października 2018

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1/
Animal Flow Level 1 Workshop
----------------------------------------------------------------
W roku 2017 Animal Flow szturmem weszło do Polski. W sumie przeprowadzone zostały 3 kursy instruktorskie, w czasie których przeszkolonych zostało 70 przyszłych instruktorów. Rok 2018 to dalszy dynamiczny rozwój. Zaczęliśmy w dniu 13 kwietnia kursem instruktorskim Level 2 (20 uczestników!), następnie 14-15 kwietnia odbył się kurs Level 1 (25 uczestników!). Szykuje się wiele zmian i wydarzeń. Tym bardziej zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem możliwości swojego ciała, zainteresowane ruchem "movement" do uczestnictwa w kursie. To OSTATNI w 2018 roku kurs instruktorski Level 1.  

Kurs instruktorski Animal Flow Poziom 1 odbędzie się w dniach 6-7 października w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie.

--------
Register for the Animal Flow® Level 1 Workshop (Instructor Certification) in Warsaw on 6-7th of October! This course is where you can learn the popular and incredibly effective new workout practice, taking the steps to becoming a Certified Instructor. The two-day event is six hours each day.
----------

O kursie
--------
Poziom 1 (level1) jest dwudniowym warsztatem wprowadzającym dla amatorów i profesjonalistów z branży fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Ten kurs to znacznie więcej niż tylko poprawienie swojej techniki ruchów – przede wszystkim nauczysz się jak efektywnie uczyć innych i lepiej zrozumiesz zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Nauczysz się jak przekładać ruch Animal Flow na poprawę swoich możliwości i wydajności (jak również możliwości swoich klientów), niezależnie od tego w jaki sposób włączysz metodykę Animal Flow w swój trening.
Instruktor prowadzący:
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez instruktora Richarda Scrivener (Animal Flow Master Instructor). Rich posiada ogromne doświadczenie w branży zdrowia i fitness. Od ponad 17 lat prowadzi treningi grupowe i personalne. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow posiada również stopień instruktorski Vivo Barefoot, Tabata Program i wielu innych. W wolnym czasie trenuje Capoiera. Więcej o instruktorze możecie przeczytać tutaj: http://www.animalflow.com/about/meet-our-team/rich-scrivener/
Rich oprócz niesamowitej wiedzy i charyzmy,potężnych umiejętności, jest do tego świetnym, bardzo kontaktowym człowiekiem. Wszyscy uczestnicy pierwszych warsztatów byli zachwyceni jego osobą!
W warsztatach będą asystować certyfikowani instruktorzy Animal Flow, w tym m.in. Mirosław Baściuk - instruktor Level 2 z bogatym doświadczeniem trenerskim 

Kiedy i gdzie:
-------------
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 6-7 października 2018 roku w godzinach:
- 6 październik: 10:00 – 16:00
- 7 październik: 10:00 – 16:00.
Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa (sala 106). Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/

Koszty:
---------
- płatność do 31 lipca – 1850 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 950 zł do 30 czerwca, 900 zł do dnia 30 września)
- płatność do 31 sierpnia – 1950 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 1000 zł do 31 sierpnia, 950 zł do 30 września)
- płatność po 30 września – 2050 zł

Uwaga! W ramach opłaty uczestnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych w postaci manuala oraz materiał filmowy i audio (Animal Flow 2.0) nagrany przez Mike'a Fitch, twórcę Animal Flow z omówieniem wszystkich ruchów, przykładowymi flow, itp. 

Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion, mBank 03 1140 2004 0000 3302 7536 1531.

UWAGA! Ze względu na współpracę z zagranicznym partnerem - NIE MAMY możliwości zwrotu zapłaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji konieczne jest znalezienie osoby rezerwowej!

Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA! 
Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Miasto zamieszkania/siedziby:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem