Nabór do nowej grupy początkującej kettlebells! Wtorek,czwartek 17:45 - 18:45

15 maja 2018

Nabór do nowej grupy początkującej kettlebells hardstyle! Wtorek,czwartek 17:45 - 18:45. Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym!

Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!

W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.

Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.

Miejsca w grupach rozchodzą się zazwyczaj bardzo szybko, więc nie zwlekajcie z zapisami!

Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach. 

W miarę zdobywanych umiejętności - będzie możliwość, po uzgodnieniu z instruktorem, przeniesienia się do innych, już istniejących grup. Nie wcześniej jednak niż po pół roku systematycznych treningów.

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz.

Akceptujemy karty Multisport i Fit Profit.

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

A) Grupa wtorek i czwartek 17.45-18.45


Beata Polewacz - instruktorka CKB, członkini elitarnej grupy CKB TOP TEAM (http://www.centrumkb.pl/top-team/), instruktorka Flexible Steel.

Zajęcia będą odbywały się w sali 502 na V piętrze. 
Pierwsze zajęcia: 15 maja 2018

Z powrotem