Hung Gar Kung Fu - grupa wakacyjna INTRO

11 lipca 2018

Zapraszamy do wakacyjnej grupy INTRO Hung Gar Kung Fu. Jest to grupa przeznaczona dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Kung Fu, sprawdzić czy jest to styl dla nich, jak również dla wszystkich trenujących, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w stylu Hung Gar Kuen. Jak wiadomo - podstawy są najważniejsze i na nich buduje się późniejsze umiejętności. Co ciekawe, inaczej niż w poprzednich latach, grupa INTRO będzie trenować wspólnie z grupą początkującą, z osobami po 6-9 miesiącach treningu. W czasie treningu będziecie mogli sprawdzić jakie zmiany niesie ze sobą regularny trening Kung Fu - nie tylko na sobie, ale również na innych. Będzie też możliwość wymiany informacji z osobami nieco bardziej zaawansowanymi!!!

Grupa INTRO będzie mieć zajęcia od 11 lipca do 31 sierpnia w poniedziałki i środy o godzinie 18:00 (60 min). Dołączyć można w każdym momencie, choć najlepiej dołączyć na początku, aby nie mieć zaległości. 

Koszt treningów - zgodnie z cennikiem na stronie: www.tygrysizuraw.pl.
Ważna wiadomość - akceptujemy karty Multisport i Fit Profit!

W Akademii trenujemy Kung Fu w stylu Hung Gar Kuen.

----------

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
1) Wyślij maila z imieniem i nazwiskiem oraz informacją o chęci dołączenia do grupy na: akademia@tygrysizuraw.pl

2) Wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto: EkoMotion, 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

3) Czekaj na odpowiedź zwrotną :). 

-----------

Opis stylu Hung Gar Kuen:

Hung Gar Kuen czyli w tłumaczeniu „Pięść rodziny Hung“, jest stylem, który wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od czasu jego powstania w XVIII wieku jego nauczanie odbywa się według tradycyjnych wzorców. Jako jeden z nielicznych systemów przetrwał do dnia dzisiejszego w prawie niezmienionej formie. Styl ewoluował, ale głównie przez jego wzbogacanie o dodatkowe techniki, formy, czy rodzaje wykorzystanej broni, a nie zastępowanie jednych technik przez inne. Dzięki temu Hunggar Kuen jest obecnie najbardziej rozbudowanym i kompleksowym stylem walki obejmującym zarówno techniki ręczne i techniki z bronią, formy pojedyncze i podwójne, rzuty, dźwignie oraz system ćwiczeń oddechowych.
Praktykując system Hunggar Kuen wzmacniasz zarówno ciało, jak i umysł. Uczysz się technik samoobrony oraz walki wręcz i walki tradycyjną bronią chińską. Dzięki ćwiczeniom Chi Kung uczysz się kontrolować oddech oraz przepływ energii (Chi) w meridianach, co przekłada się z kolei na jakość twojego życia i zdrowie.liknij, aby rozpocząć edycję treści.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi dictum rutrum sem fermentum tincidunt. Etiam ut luctus libero. In hac habitasse platea dictumst. Phasellus interdum elementum ullamcorper. Quisque facilisis euismod pulvinar. Etiam varius ligula nec dui mollis adipiscing. Ut ut orci ac enim condimentum adipiscing. Praesent et urna mauris, ut malesuada massa. Ut scelerisque, nulla id scelerisque pharetra, nulla nunc porttitor lorem, at faucibus ante nulla at diam. Quisque ultricies elit et tellus dignissim non adipiscing leo suscipit. In dolor massa, feugiat ut scelerisque egestas, pretium vitae enim. Curabitur mauris nisl, aliquet eget venenatis a, cursus nec tortor. Quisque vitae tellus in felis placerat mattis. Aenean et lorem euismod purus blandit rhoncus id sed turpis.

Z powrotem