Nabór do grupy - poranny stretching - pon, śr 07:30

10 września 2018

Grupa - poranny stretching

Stretching - zajęcia skierowane do miłośników świadomej pracy nad ciałem. Ćwiczenia opierają się na rozciągnięciu wszystkich grup mięśniowych. Wykorzystanie naprzemiennie ćwiczeń dynamicznych i statycznych, zwiększy elastyczność mięśni oraz ruchomość stawów, wyeliminuje napięcia. Po zajęciach napewno poczujesz się odprężony.

--------

Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki i środy o godzinie 07:30 z instruktorką Moniką Stasiak (więcej informacji poniżej). Pierwsze zajęcia 10 września. 
To najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia i tygodnia - zajęcia z uśmiechniętą Moniką, poczucie luzu w ciele - czego chcieć więcej???

-------
Jak się zapisać?

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem naszej Akademii - wpłać wpisowe w wysokości 30 zł na konto: EkoMotion, 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862
Wyślij zgłoszenie na: biuro@tygrysizuraw.pl. W tytule napisz: "Poranny stretching". Wpisz swoje imię i nazwisko oraz dołącz potwierdzenie wpłaty wpisowego.

-----
Monika Stasiak - dyplomowana instruktorka stretchingu oraz fitnessu. Od dziecka związana z gimnastyką i tańcem. Pasjonatka bachaty oraz pole dance. Miłość do ruchu zaszczepili w niej rodzice, dlatego trenuje od najmłodszych lat. Stale rozwija swoją pasję doskonaląc techniki rozciągania również poprzez jogę i pilates. Stara się zarażać kursantów pozytywnym nastawieniem do świata. Stretching ma być frajdą, sposobem na zrelaksowanie. Na swoich zajęciach pokazuje również jak ważne jest rozciąganie dla zdrowia fizycznego i codziennego samopoczucia.

Z powrotem