Kettlebells & Animal Flow - nabór do grupy początkującej

18 września 2018

Rusza nowy nabór do grupy początkującej Kettlebells & Animal Flow. To pierwsze w Polsce tak innowacyjne połączenie treningu funkcjonalnego, mobility przy użyciu technik Animal Flow i treningu siłowego metodą Hardstyle!

Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki o 17:00 do 18:00.
START: 18 września br.!!!


Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862, tytuł przelewu: Zajęcia KB&AF Jowita

2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi KB&AF, w treści podaj swoje imię i nazwisko.

Akceptujemy kartę Fit Profit i Multisport (ale i tak konieczne jest wpłacenie wpisowego)

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

Zapraszamy na treningi z odważnikami kulowymi Kettlebells, metodą hardstyle, według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina. Dzięki kettlom spalisz tłuszcz, nabierzesz siły, poprawisz kondycję, wzmocnisz mięśnie brzucha i pośladków, które odciążą kręgosłup. Praca z kettlami to przede wszystkim nacisk na prawidłową technikę, która daje efekty nie tylko w postaci siły, ale przekłada się na codzienność – podnoszenie ciężkich przedmiotów, dźwiganie zakupów. Wymuszenie prawidłowych wzorców ruchowych spowoduje, że Twój kręgosłup poczuje się lepiej. Trening kettlebells jest nie tylko dla sportowców.

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujący sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera elementy jogi, capoeiry, akrobatyki, łącząc wszystko w płynny taneczno – gimnastyczny ruch zwany flow. Został stworzony przez Mike’a Fitcha. Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz polepszysz zakres ruchów, wyrzeźbisz sylwetkę.Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem – wzmocnienie kośćca i mięśni stabilizujących. Elementy ćwiczeń mają charakter rehabilitacyjny.


Nieważne, czym się zajmujesz na co dzień, ważne żebyś zadbał o swoje ciało i cieszył się sprawnością do późnej starości!

Prowadząca trening Jowita Chruszczyk - Asystent Kettlebells CKB, Instruktor Animal Flow Level 1, pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego, specjalizujący się w gimnastyce korekcyjnej.

Z powrotem