Worek bułgarski - nabór do grupy początkującej

8 października 2018

Worek bułgarski/Bulgarian Bag

Treningi z workiem bułgarskim, poniedziałek 20:00-21:00, sala 502

Instruktor: Jakub Solański

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na poniższe konto:
EkoMotion
29 1140 2004 0000 3102 7696 4862, tytuł przelewu: Worek bułgarski, imię i nazwisko
Jeśli jesteś już członkiem Akademii - przejdź do punktu 2 :). 

2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na worek bułgarski, w treści podaj swoje imię i nazwisko i potwierdzenie wpłaty wpisowego

Akceptujemy kartę Fit Profit i Multisport (ale i tak konieczne jest wpłacenie wpisowego)

-----

Worek bułgarski, tajemnica siły i sprawności bułgarskich zapaśników, niezastąpiony w treningach wytrzymałościowych i siłowo-wytrzymałościowych. Poprawia szybkość, wytrzymałość, siłę, koordynację ruchów i szeroko rozumianą gibkość. Rozpropagowany w świecie przez legendarnego bułgarskiego zawodnika i trenera zapasów Iwana Iwanowa, szczególnie od czasu gdy trenowana przez niego reprezentacja olimpijska USA zaczęła odnosić niezwykłe sukcesy, u podstaw których leżał m. in. trening z workami bułgarskimi.

Trener - Jakub Solański, ukończył kurs Bulgarian Bag Level 1 i 2 pod okiem legendarnego zapaśnika Iwana Iwanowa. Od blisko 4 lat trenuje kettlebells metodą hardstyle pod okiem Emila Stanisławskiego - głównego trenera Akademii. Zafascynowany treningiem z masą własnego ciała rozpoczął w 2017 roku treningi Animal Flow. W tym też roku ukończył szkolenie instruktorskie z Master instructorem Richardem Scrivenerem. W kwietniu 2018 zdobył tytuł instruktorski Level 1 oraz uczestniczył w kursie Animal Flow Level 2. Treningi worka bułgarskiego, Animal Flow i kettlebells łączy z treningiem sztuk walki. Obecnie trenuje BJJ (niebieski pas). Stale dba o swój rozwój biorąc udział w licznych warsztatach i obozach szkoleniowych poświęconych treningowi siłowemu i mobility. Pasjonat sportowego stylu życia.

Z powrotem