Nabór do nowych grup początkujących kettlebells hardstyle!

12 listopada 2018

Nabór do nowych grup początkujących kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.

Grupy do których prowadzony jest nabór:
1) pon 19:00-20:00, śr 21:00-22:00, instruktor Paulina Olszewska --> oznaczenie grupy: 11.PO.GP
2) środa, piątek 18:00 - 19:00, instruktor Emil Stanisławski, 11.ES.GP, członek elitarnej grupy Top Team i właściciel tytułu Top Team Instructor!

Sylwetki instruktorów tutaj: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym! Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!

W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.

Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.

Miejsca w grupach do tej pory rozchodziły się w maksymalnie w dwa dni, a czasem nawet w parę godzin! Dlatego nie zwlekajcie z zapisami!!!

UWAGA! Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach. 

————-

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 40 zł na poniższe konto:
EkoMotion, 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862. W tytule przelewu napisz: Imię i nazwisko, nazwa grupy

2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz. Załącz potwierdzenie wpisowego.

Akceptujemy kartę Fit Profit i Multisport Plus (ale i tak konieczne jest wpłacenie wpisowego)

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

Zajęcia ruszają od 12 listopada.

Z powrotem