Animal Flow & Ground Force Method - nabór do grupy początkującej

7 stycznia 2019

Animal Flow & Ground Force Method - nowa grupa początkująca! Pierwsza w Polsce tego typu grupa.

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. 

Ground Force Method jest treningiem funkcjonalnym, zaprojektowanym w taki sposób, aby można było efektywnie ćwiczyć z grupą. Jesteśmy partnerami Functional Movement System Graya Cooka i Lee Burtona, co oznacza, że GFM może być także używany w formie korekcji w pracy fizjoterapeuty lub trenera personalnego z klientem indywidualnym. Zatem trening grupowy to nasza podstawowa formuła, jednak trenerzy mogą wybierać poszczególne elementy i stosować je wraz z korekcjami proponowanymi przez FMS.

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

--------

Rodzaje grup i terminy treningów:
1) poniedziałek 19:00 (grupa początkująca trenująca raz w tygodniu) --> instruktor Jakub Solański, oznaczenie grupy 19.JS.P, start 07.01.2018

------------

Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona. 

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 40 zł na konto podane na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, Animal Flow, nazwa grupy. Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: biuro@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów:
- wpisowe 40 zł (jednorazowe)
- ceny karnetów na stronie www.tygrysizuraw.pl
- akceptujemy karty Multisport i Fit Profit
- treningi Animal Flow wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii (cennik karnetów na stronie www.tygrysizuraw.pl).

--------
Sylwetki instruktorów: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Z powrotem