Animal Flow - kurs instruktorski Level 1, 08-09.06.2019

8 czerwca 2019

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1 - Warszawa,

Animal Flow Level 1 Workshop will be provide only in polish!
----------------------------------------------------------------
Pierwszy kurs instruktorski Level 1 wyłącznie w języku polskim! Zostań członkiem dynamicznie rozwijającej się społeczności Animal Flow!

Kurs instruktorski Animal Flow Poziom 1 odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 6 godzin dziennie.
Kurs jest prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Manuale są w języku polskim i angielskim.

O kursie
--------
Poziom 1 (level1) jest dwudniowym warsztatem wprowadzającym dla amatorów i profesjonalistów z branży fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Ten kurs to znacznie więcej niż tylko poprawienie swojej techniki ruchów – przede wszystkim nauczysz się jak efektywnie uczyć innych i lepiej zrozumiesz zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Nauczysz się jak przekładać ruch Animal Flow na poprawę swoich możliwości i wydajności (jak również możliwości swoich klientów), niezależnie od tego w jaki sposób włączysz metodykę Animal Flow w swój trening.

Instruktor prowadzący
------------------------
Warsztaty będą prowadzone przez Mirosława Baściuka (Animal Flow Master Instructor). Mirek jest założycielem i jednym z trenerów w Akademii Sportów Tygrys i Żuraw. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow posiada również tytuł mistrzowski w Hung Gar Kung Fu. Stale rozwija się uczestnicząc w warsztatach z szeroko pojętego movement. Dwukrtonie uczestniczył w Mentorship z założycielem Animal Flow Mike Fitch: w 2017 roku na Kostaryce, a w 2018 w Toskanii. Brał również udział w warsztatach Ido Portal i Fighting Monkeys.

W warsztatach będą asystować certyfikowani instruktorzy Animal Flow.

Kiedy i gdzie:
-------------
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2019 roku w godzinach:
- 8 czerwca: 10:00 – 16:00
- 9 czerwca: 10:00 – 16:00.
Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa. Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/

Koszty:
---------
- płatność do 15 kwietnia – 1850 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 950 zł do 15 kwietnia, 900 zł do dnia 24 maja)
- płatność do 15 maja – 1950 zł
- płatność po 15 maja – 2050 zł

Uwaga! W ramach opłaty uczestnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych w postaci manuala oraz materiał filmowy i audio (Animal Flow 2.0) nagrany przez Mike'a Fitch, twórcę Animal Flow z omówieniem wszystkich ruchów, przykładowymi flow, itp.

Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571

UWAGA! Ze względu na współpracę z zagranicznym partnerem - NIE MAMY możliwości zwrotu zapłaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji konieczne jest znalezienie osoby na zastępstwo!

Zgłoszenie:
--------------
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA!
Jak się zgłosić?

1) Wyślij zgłoszenie na adres: akademia@tygrysizuraw.pl
W zgłoszeniu umieść:
- imię i nazwisko
- miasto
- telefon do kontaktu
- dane do faktury (jeśli potrzebna)

2) Dokonaj wpłaty zgodnie z informacją powyżej. Potwierdzenie wpłaty prześlij na adres: akademia@tygrysizuraw.pl

Z powrotem