Animal Flow - grupa początkująca

21 marca 2019

Animal Flow - nowa grupa początkująca!

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha.

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

--------

Rodzaje grup i terminy treningów:
Czwartek 17:00 (grupa początkująca trenująca raz w tygodniu) --> instruktorka Jowita Chruszczyk, oznaczenie grupy 2JC, start 07.03.2019

------------

Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona.

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 40 zł na konto podane na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce grafik i cennik. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, Animal Flow, nazwa grupy. Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: biuro@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów:
- wpisowe 40 zł (jednorazowe)
- 100 zł/miesiąc (treningi 1 raz w tygodniu).
- 140 zł/miesiąc (treningi dwa razy w tygodniu)
- akceptujemy karty Multisport i Fit Profit (brak dodatkowych opłat za treningi)
- treningi Animal Flow wpisują się w karnety funkcjonujące w Akademii (cennik karnetów na stronie www.tygrysizuraw.pl).

--------
Sylwetki instruktorów: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Z powrotem