Wprowadzenie do Animal Flow - Część 1

27 kwietnia 2019

Wprowadzenie do Animal Flow - Część 1
Prowadzący: Master instruktor Mirosław Baściuk
----------------------------------------------------------------


Kiedy?:
---------
Seminarium odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2019 roku w godzinach:
- 14:00 - 17:00

Gdzie:
-------------
Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa

Koszt seminarium:
------------------
- regularna cena: 160 zł (150 zł dla członków Akademii).
- przy rezerwacji i wpłacie do 15 kwietnia: 10 zł rabatu!!! (odpowiednio 150 i 140).

Płatność przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 78148571 lub bezpośrednio w Akademii.

Prosimy o przemyślane decyzje. W przypadku rezygnacji ze szkolenia - nie zwracamy wpłaconej kwoty.

UWAGA! Uczestnicy seminarium będą mieli możliwość skorzystania z promocyjnej oferty uczestnictwa w kursie instruktorskim Animal Flow w dniach 8-9 czerwca. Otrzymają 100 zł rabatu od ceny kursu.

Zgłoszenie:
--------------
Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc OGRANICZONA!

Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl.

W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:
Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Mail do kontaktu:
Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)
Dane do faktury:
Czy jesteś członkiem Akademii?: (Tak/Nie)
Uwagi/informacje dodatkowe:

Czym jest Animal Flow?
---------------------------------
Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha. Jak to wygląda możecie zobaczyć na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=cLYZ-3beDeI
Trening składa się z sześciu głównych komponentów – mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji zwierzęcych, specyficznych form rozciągania, poruszania się, przejść pomiędzy pozycjami oraz tzw. „flow”, czyli ciągów ruchów, które mogą być wcześniej opracowane lub freestyle.

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.


O seminarium
----------------
Seminarium będzie obejmować wybrane elementy instruktorskiego poziomu 1 Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się).

Na koniec czeka nas oczywiście flow, czyli płynne połączenie poszczególnych ruchów w płynną choreografię. W tym miejscu zaczyna się magia!


Instruktor prowadzący:
------------------------
Seminarium będzie prowadzone przez jedynego w Polsce i jednego z 18 na świecie Master instruktora Animal Flow Mirosława Baściuka. Mirek od 2016 ćwiczy Animal Flow, w 2017 został instruktorem Level 1, następnie Level 2, a w grudniu 2018 Master instruktorem. Prekursor i założyciel Animal Flow Poland.
Uczestnik mentorship-ów z założycielem Animal Flow Mike Fitch na Kostaryce i w Toskanii.

Z powrotem