Kurs instruktorski Animal Flow

1 kwietnia 2017

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1

Warsztaty instruktorskie Animal Flow Poziom 1 odbędą się w dniach 1 i 2 kwietnia br. w Warszawie. W czasie kursu nauczysz się nowego, efektywnego sposobu treningu oraz niezbędnych elementów, które uprawniają do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, każdego dnia po ok. 5,5 godziny dziennie.

Register for the Animal Flow® Level 1 Workshop (Instructor Certification) in Warsaw on April 1-2! This course is where you can learn the popular and incredibly effective new workout practice, taking the steps to becoming a Certified Instructor. The two-day event is five hours each day.

O kursie

Poziom 1 (level1) jest dwudniowym warsztatem wprowadzającym dla profesjonalistów z branży fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami oraz dla entuzjastów fitness, którzy chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 elementów Animal Flow, włączając w to Travelling Forms (przemieszczanie się, czyli tzw. ABC ruchów zwierząt), Switches and Transitions (przejścia pomiędzy pozycjami), Wrist Mobility (mobilność nadgarstków), Activations (aktywacje pozycji), Form Specific Stretches (specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście Flows (czyli formy poruszania się). Ten kurs to znacznie więcej niż tylko poprawienie swojej techniki ruchów – przede wszystkim nauczysz się jak efektywnie uczyć innych i lepiej zrozumiesz zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Nauczysz się jak przekładać ruch Animal Flow na poprawę swoich możliwości i wydajności (jak również możliwości swoich klientów), niezależnie od tego w jaki sposób włączysz metodykę Animal Flow w swój trening.

 

Instruktor prowadzący:

Warsztaty będą prowadzone przez instruktora Richarda Scrivener (Animal Flow Master Instructor). Rich posiada ogromne doświadczenie w branży zdrowia i fitness. Od ponad 15 lat prowadzi treningi grupowe i personalne. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow posiada również stopień instruktorski Vivo Barefoot, Tabata Program i wielu innych. W wolnym czasie trenuje Capoiera. Więcej o instruktorze możecie przeczytać tutaj: http://www.animalflow.com/about/meet-our-team/rich-scrivener/

 

Kiedy i gdzie:

Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w godzinach:

- 1 kwietnia: 12:00 – 18:00

- 2 kwietnia: 10:00 – 16:00.

Miejsce: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, ul. Długa 44/50, Warszawa (Budynek Instytutu Tele- i Radiotechnicznego, sala 106). Więcej na temat miejsca: http://tygrysizuraw.pl/kontakt/

 

Koszty:

- płatność do 31 stycznia – 1700 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 900 zł do 31 stycznia, 800 zł do dnia 15 marca)

- płatność do 28 lutego – 1850 zł (uwaga! Możliwość zapłaty w dwóch ratach: 1000 zł do 28 lutego, 850 zł do dnia 15 marca)

- płatność po 28 lutego do 23 marca – 2000 zł

Płatność możliwa gotówką w Akademii lub przelewem na konto bankowe: Akademia Tygrys i Żuraw, mBank 03 1140 2004 0000 3302 7536 1531.

 

Zgłoszenie:

Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia - ilość miejsc ograniczona!

Jak się zgłosić? Proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl. W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić poniższe informacje:

 

Imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Miejsce zamieszkania/siedziby:

Data urodzenia:

Telefon kontaktowy:

Mail do kontaktu:

Czy potrzebujesz tłumaczenia z języka angielskiego? (Tak/Nie):

Czy wystawić fakturę? (Tak/Nie)

Dane do faktury:

Uwagi/informacje dodatkowe:

 

Z powrotem