Kung Fu - grupa początkująca - nabór

4 września 2019

Nabór do grupy początkującej Hung Gar Kung Fu.

Pierwsze zajęcia: 4 września, godz. 18:00 (60 minut).
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-19:00.
Instruktor: Mirosław Baściuk, mistrz stylu Hung Gar Kuen Kung Fu
Więcej informacji na stronie: www.tygrysizuraw.pl

Jak się zapisać?

1) WPISOWE: Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem naszej Akademii - wpłać wpisowe w wysokości 60 zł na konto: EkoMotion, 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862. W ramach wpisowego otrzymasz koszulkę treningową.

2) ZGŁOSZENIE: Wyślij zgłoszenie na: biuro@tygrysizuraw.pl. W tytule napisz: "Grupa początkująca Kung Fu". W treści maila wpisz swoje imię i nazwisko oraz dołącz potwierdzenie wpłaty wpisowego.

--------

Zapraszamy na treningi grup początkujących w czasie których poznacie podstawy stylu Hung Gar Kung Fu, który należy do jednych z najbardziej znanych stylów Kung Fu. Wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od XVIII wieku jest on przekazywany wg tradycyjnych zasad od mistrza do ucznia. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, czy jesteś silna/y, czy słaba/y, czy sprawny/a, czy też zupełnie nie. Po kilku treningach zauważysz jak szybko się zmieniasz. A będzie to na pewno zmiana na lepsze!

Akademia Hung Gar Kung Fu Tygrys i Żuraw to kontynuacja tradycyjnej linii przekazu mistrzów Kung Fu wywodząca się z południowego klasztoru Shaolin. Nauczanie prowadzone jest w stylu Hung Gar Kuen, który charakteryzuje się wykorzystaniem technik 5 zwierząt (tygrys, żuraw, wąż, lampart i smok), rozbudowanym systemem ćwiczeń oddechowych Chi Kung, technikami dźwigni i rzutów oraz wykorzystaniem tradycyjnych broni chińskich. To czyni z niego styl wszechstronny, pełny, ale równocześnie wymagający wielu lat treningów dla osiągnięcia mistrzostwa.

Mirosław Baściuk – Mistrz Stylu Hung Gar Kuen, Si Fu. Urodzony 30.05.1976 roku. Od kilkunastu lat związany ze sztukami walki. W 2005 roku rozpoczął treningi w Akademii Tradycyjnego Hung Gar Kung Fu Marcin Jóźwiak. Od tego momentu rozpoczęła się jego fascynacja tradycyjnym Kung Fu w systemie Hung Gar Kuen. W 2010 roku otrzymał brązową szarfę i stopień Si Hing (asystent) w szkole Si fu Marcina Jóźwiaka. W 2012 roku uzyskał stopień instruktora samoobrony w Polskiej Akademii Sportu. W 2014 otrzymał stopień mistrzowski (Si Fu) nadany przez Mistrza stylu Marcina Jóźwiaka. W tym samym roku postanowił założyć własną szkołę pod nazwą Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, w której kontynuuje tradycje systemu Hung Gar Kuen. W szkole funkcjonują już 3 grupy o różnych poziomach zaawansowania: początkująca, średniozaawansowanana do której można dostać się już po roku systematycznych ćwiczeń, uzyskaniu na egzaminie białej szarfy i wykazaniu się znajomością materiału z pierwszego roku nauki. Najwyższą grupa jest grupa zaawansowana do której można się dostać po uzsykaniu minimum zielonej szarfy.

Si Fu Mirosław Baściuk jest zafascynowany możliwościami ludzkiego ciała i umysłu. W pierwszej kolejności stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu ruchu, w tym m.in. Ido Portal, Fighting Monkey oraz Animal Flow. W 2018 roku został Master Instructorem Animal Flow.

Z powrotem