Grupy początkujące Animal Flow

4 września 2019

Animal Flow - nowe grupy początkujące! Poranne i wieczorne.

--------

Od września ruszają następujące grupy:

1) Czwartek 18:00 (grupa początkująca trenująca raz w tygodniu) --> instruktorka Level 1 Jowita Chruszczyk, oznaczenie grupy AF-JCH, start 05.09.2019

2) Poniedziałek 19:00, środa 20:00 (grupa początkująca trenująca 2x w tygodniu) --> instruktor Level 1 Jakub Solański, oznaczenie grupy AF-KS, start 04.09.2019

3) Środa, piątek 07:00 (grupa początkująca trenująca 2x w tygodniu) --> instruktor Level 2 Rafał Kozłowski, oznaczenie grupy AF-RK, start 06.09.2019
---------

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow. Został stworzony przez Mike'a Fitcha.

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała oraz poszerzysz zakres ruchu, a także wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób.

Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem - wzmocnienie, kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu zawierające spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu mające charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

------------

Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona.

Co zrobić, aby się zapisać? Oto kroki:
1) Wpłać wpisowe w wysokości 60 zł na konto: EkoMotion, nr 29 1140 2004 0000 3102 7696 4862. Tytuł przelewu: Imię, nazwisko, Animal Flow, nazwa grupy. Jeżeli jesteś już członkiem Akademii po prostu przejdź do punktu 2 :).
2) Prześlij nam maila na: biuro@tygrysizuraw.pl z informacją, że jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w zajęciach i potwierdzeniem wpłaty.
3) Czekaj na dalsze info dotyczące rozpoczęcia zajęć

Koszt treningów na stronie www.tygrysizuraw.pl w zakładce Grafik&Cennik. Akceptujemy karty Multisport, Fit Profit i OK Sport.
--------
Sylwetki instruktorów: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Z powrotem