Warsztaty Animal Flow Intro

19 stycznia 2020

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń z masą własnego ciała, który zawiera w sobie elementy akrobatyki, jogi, capoeiry, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch tzw. "flow". System został stworzony przez Mike'a Fitch'a.

Dzięki treningowi wzmocnisz i zwiększysz elastyczność ciała, poszerzysz zakres ruchu oraz wyrzeźbisz sylwetkę w ciekawy i zdrowy dla ciała sposób. Ważnym elementem treningu jest praca z kręgosłupem- wzmocnienie kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę. Elementy treningu takie jak spirale, rotacje, wygięcia do przodu i do tyłu, mają charakter rehabilitacyjny dla kręgosłupa.

Trening składa się z 6 głównych komponentów: mobilizacji nadgarstków, aktywacji pozycji, specyficznych form rozciągania, poruszania się i przejść między pozycjami oraz końcowego "flow".

O WARSZTATACH:

Warsztaty będą obejmować wybrane elementy z poziomu 1 Animal Flow, włączając w to travelling forms ( przemieszczanie się w pozycjach ABC), switches and transitions ( przejścia pomiędzy pozycjami), wrist mobility ( mobilność nadgarstków), activations (aktywacje pozycji), form specific stretches ( specyficzne dla systemu rozciąganie) i oczywiście flow (płynne połączenie wybranych ruchów).- i tutaj zaczyna się magia! :)

Instruktor Prowadzący:
Monika Polak- Instruktor Animal Flow Level 2, po kursie Advanced Flow Design (zaawansowane techniki animal flow), uczestniczka Animal Flow Mentroship w Tajlandii, z twórcą systemu Mike'm Fitch'em. Od 2 lat prowadzi regularne zajęcia Animal Flow w Akademii Sportów Tygrys i Żuraw

Kiedy?
19.01.2020 r. (niedziela) w godzinach: 11.30- 13.30

Gdzie?
Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw
ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
SALA 502 (V piętro)

Koszt Warsztatów:

100,00 zł- dla Członków Akademii
120,00 zł- dla pozostałych uczestników

Płatność gotówką lub przelewem na konto:
Ekomotion Szkolenia, nr konta
90 1140 2004 0000 3002 7814 8571

Tytuł: imię i nazwisko, warsztaty animal flow intro 18.01.

Prosimy o przemyślane decyzje. W przypadku rezygnacji z warsztatów- nie zwracamy wpłaconej kwoty.

Zgłoszenie:
ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkolenia -ilość miejsc ograniczona!

Prosimy o przesłanie informacji zgłoszeniowym wraz z potwierdzeniem wykonania przelewu na adres mailowy: akademia@tygrysizuraw.pl

W formularzu zgłoszeniowym proszę umieścić następujące informacje:

imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
mail do kontaktu:
czy wystawić fakturę? (tak/nie)
dane do faktury:
czy jesteś członkiem Akademii? (tak/nie)
uwagi/informacje dodatkowe:

Z powrotem