Grupa początkująca Kettlebells - środa, piątek 18:00

22 stycznia 2020

Nabór do nowej grupy początkującej kettlebells hardstyle! Trenujemy według założeń szkoły Strong First Pavla Tsatosulina.

Kiedy:
środa, piątek 18:00, instruktor Emil Stanisławski, członek elitarnej grupy Top Team i właściciel tytułu Top Team Instructor! Główny trener Akademii! --> oznaczenie grupy "KB-ES1-2020",
Pierwsze zajęcia: 22 stycznia

Sylwetki instruktorów tutaj: http://www.tygrysizuraw.pl/indywidualne/

Poprawiamy jakość życia, niwelujemy skutki siedzącego trybu życia! Nauczymy Cię jak być silnym i zdrowym! Chcesz spalić tłuszcz, nabrać siły, poprawić kondycję i zadbać o swój kręgosłup? Przyjdź na nasze zajęcia i spróbuj treningu z kettlebells!

W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Im dłużej będziesz uczęszczał na nasze zajęcia tym większe odważniki będziesz podnosić.

Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.

Miejsca w grupach do tej pory rozchodziły się w maksymalnie w dwa dni, a czasem nawet w parę godzin! Dlatego nie zwlekajcie z zapisami!!!

UWAGA! Specyfika treningów, w którym największy nacisk stawiamy na naukę podstaw i stały progres w wykonywaniu ćwiczeń wymusza systematyczność w treningach.

————-

Ilość miejsc jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest:

1) wpłacenie wpisowego w wysokości 60 zł na poniższe konto:
EkoMotion, 23 1140 2004 0000 3702 7664 7389. W tytule przelewu napisz: Imię i nazwisko, nazwa grupy

2) Wysłanie maila na adres: biuro@tygrysizuraw.pl, w tytule napisz: zgłoszenie na treningi kettlebells, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę grupy do której aplikujesz. Załącz potwierdzenie wpisowego.

Akceptujemy kartę Fit Profit, Multisport Plus oraz OK System (ale i tak konieczne jest wpłacenie wpisowego oraz obowiązuje opłata członkowska 40 zł/miesiąc)

Cennik: http://tygrysizuraw.pl/grafikcennik/

Z powrotem