Kurs instruktorski Animal Flow Level 1

20 czerwca 2020

Animal Flow Level 1 - Warszawa. Warsztaty Animal Flow będą prowadzone w języku polskim. Zostań członkiem dynamicznie rozwijającej się społeczności Animal Flow!
 
Join us for the Animal Flow Level 1 workshop in Warsaw Poland on June 20-21. This workshop will be taught in Polish.
 
Kurs instruktorski na poziomie 1 Animal Flow odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w Warszawie. Podczas kursu poznasz nowy, skuteczny sposób szkolenia i niezbędne elementy, które uprawniają Cię do uzyskania certyfikatu instruktora Animal Flow. Są to dwudniowe warsztaty, codziennie przez około 6 godzin dziennie.
Kurs prowadzony jest w języku polskim. Podręczniki są w języku angielskim.
 
O kursie
 
Poziom 1 to dwudniowe warsztaty wprowadzające dla amatorów i profesjonalistów fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow. Ten kurs to znacznie więcej niż doskonalenie technik ruchowych - przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie uczyć innych i lepiej rozumieć zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Dowiesz się, jak wytłumaczyć ruch Animal Flow, aby poprawić swoje możliwości i wydajność (a także możliwości klientów). Niezależnie od tego, jak włączasz metodologię Animal Flow do swoich treningów odniesiesz z tego korzyść.
 
Główny instruktor
 
Warsztaty poprowadzi Mirosław Baściuk (master instruktor Animal Flow). Mirek jest założycielem i jednym z trenerów Akademii Sportu Tygrys i Żuraw. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow ma również tytuł mistrzowski w Hung Gar Kung Fu. Stale się rozwija, uczestnicząc w warsztatach z szeroko rozumianego ruchu. Trzykrotnie uczestniczył w Mentorship z założycielem Animal Flow Mike Fitch: w 2017 r. na Kostaryce, 2018 r. w Toskanii, a w 2019 roku w Tajlandii. Brał również udział w warsztatach Fighting Monkeys i Ido Portal. Dwa razy w roku organizuje Movement Camp, na które przyjeżdża 40 fascynatów ruchu z całej Polski i ze świata.
 
 
Kiedy i gdzie:
 
Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2020 r. w Warszawie:
 
- 20 czerwca: 10:00 - 16:00
- 21 czerwca: 10:00 - 16:00
 
koszty:
 
- normalna cena - 1900 zł po 31 maja
- specjalne ceny - od 1800 do 31 maja
 
Uwaga! W ramach płatności uczestnicy otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych w formie podręcznika i materiału filmowego nagranego przez Mike'a Fitcha, twórcę Animal Flow z omówieniem wszystkich ruchów Level 1.
 
Płatność jest możliwa w gotówce w Akademii lub przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571
 
NIE MAMY możliwości zwrotu płatności w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji konieczne jest znalezienie osoby zastępczej!
 
 
Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkoleń - liczba miejsc ograniczona!
 
Jak się zgłosić?
 
1) Wyślij zgłoszenie na adres: akademia@tygrysizuraw.pl
W miejscu zastosowania:
- imię i nazwisko
- Miasto
- Numer telefonu
- dane faktury (w razie potrzeby)
 
2) Dokonaj wpłaty zgodnie z powyższymi informacjami. Potwierdzenie płatności wysłane na adres: akademia@tygrysizuraw.pl

Z powrotem