Emil Stanislawski – Top Team Instructor

Emil STANISŁAWSKI – czwarta osoba w Polsce, która otrzymała czarną koszulkę TT oraz status: TOP-TEAM INSTRUCTOR!:

Status TOP-TEAM INSTRUCTOR – nabywają osoby które same wchodzą w skład CKB Top-Team oraz osobiście wyszkoliły minimum pięć kolejnych osób, które także weszły w skład CKB TT. Status ten przyznawany jest bezterminowo w dowód uznania dla umiejętności i wiedzy trenerskiej.

„Koszulka Instruktora TOP TEAM to zdecydowanie jedno z najważniejszych wyróżnień jakie może otrzymać trener. Chociaż o wszystkim decydują w tym wypadku osoby zaliczające TOP TEAM, lubię myśleć o tej koszulce jako o podsumowaniu dotychczasowych ponad trzech lat istnienia Akademia Kettlebells Warszawa.
Przez ten czas dołączyło do nas mnóstwo ludzi. Bardzo się cieszę, że dla wielu z nich treningi w Akademii okazały się tak satysfakcjonujące, a dla niektórych oznaczały naprawdę spore zmiany w życiu. O to chodziło – zebrać grupę świetnych ludzi, którzy razem zrobią coś fajnego i będą się przy tym dobrze bawić. A, że przy okazji zrobiliśmy setki snatchy i podnosiliśmy nad głowę ciężkie kettle to jeszcze lepiej 🙂 Dzięki bardzo, działamy dalej!