Joanna Jaworska ***

wyniki uzyskane podczas testów do TT:

waga ciała: 63,9kg
SSST – 201 powt./16kg/10min.
TGU – 30kg
Press – 21kg

„Cześć wszystkim!
Kettlami zainteresowałam się ponad 2 lata temu, co było naturalne ze względu na zawód trenerki personalnej. Jak dziś pamiętam pierwszą lekcję w Akademia Kettlebells Warszawa, na którą poszłam ze swoją przyjaciółką Adą, a Marek Wierzbicki cierpliwie tłumaczył jak podnosić i odkładać kettle, jak oddychać, jak wykonywać swing. Moim zamiarem było zdobycie nowych umiejętności poprzez praktykę, by ostatecznie być lepszą trenerką. Nie sądziłam, że po kilku miesiącach wykonam snatch test, a w serduchu poczuję że CHCĘ WIĘCEJ!

Dziękuję przede wszystkim Markowi Wierzbickiemu, który dzielnie znosił moje chwiejne nastroje i wspierał w pokonywaniu urazów, których kilka po drodze było.. Jego doświadczenie trenerskie w połączeniu z przyjaźnią jaką zbudowaliśmy, sprawiły że nudne, żmudne treningi to była przyjemność. A nagroda, czyli Top Team to zwieńczenie ostatnich 2 lat.

Czas przygotowań i prób nauczył mnie, że nic tak nie przynosi efektów jak sumienny, często nudny trening. Jako osoba, która nigdy w swoim życiu nie trenowała żadnej dyscypliny sportowej „na poważnie”, zrozumiałam na czym polega pełne oddanie wobec osiągania celu. Już wiem, jak wiele czynników składa się na powodzenie, zarówno w sporcie jak i po prostu w życiu.

Dziękuję za wsparcie mojemu kochanemu Mark Ted Podgorski oraz Ada Małgorzata Zoe Jakimowicz, bez której nie oszalałabym na punkcie czajników. Dziś się nie zatrzymuję i idę dalej! Po pierwsze – PO SIŁĘ!”