Wynajem sali

W Akademii posiadamy dwie niezależne sale treningowe oraz salę treningów indywidualnych, w których można prowadzić treningi sztuk walki, treningi siłowe i treningi akrobatyki. Sale dysponują zapleczem socjalnym w postaci oddzielnych szatni oraz prysznicy.

Możliwe jest wynajęcie sali zarówno na treningi grupowe, jak i indywidualne. Ceny wynajmu ustalane są z potencjalnym najemcą w zależności od ilości godzin, terminów wynajmu, jak i rodzaju sali. Bazowe ceny wynajmu wyglądają następująco:

- sala treningów indywidualnych: 40 zł/h netto

- sala kettlebells: 70 zł/h netto

- sala sztuk walki: 100 zł/h netto

  • sala sztuk walki: 100 m2 powierzchni treningowej wyłożonej materacami tatami + 40 m2 zaplecza socjalnego. Na sali dostępne są worki treningowe, tarcze i łapy trenerskie, drążki, kółka gimnastyczne, paraletki
  • sala kettlebells: 50 m2 powierzchni treningowej wyłożonej matami do crossfit + 20 m2 zaplecza socjalnego. Na sali dostępna jest pełna gama odważników kulowych kettlebells (od 8 do 60 kg), tarcze treningowe i łapy trenerskie, drążki, skrzynie do crossfit.
  • sala treningu indywidualnego: 16 m2 wyłożone matami do crossfit. Na sali dostępne są odważniki kettlebells, drążek do street workout, kółka gimnastyczne.