Grafik

Aktualny grafik zajęć od listopada 2018 r.:

Informacja o aktualnych naborach do grup w zakładce "Aktualne informacje"):

W Akademii prowadzimy treningi w następujących grupach treningowych:

  • Hung Gar Kung Fu - grupa dzieci, młodzieży i dorosłych (początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani)
  • Kettlebells - grupy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane, jak również grupa INTRO
  • Animal Flow - grupy początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane
  • Bodyweight training - grupy open
  • Body Art - grupy początkujące

​Akademia posiada trzy niezależne sale treningowe oraz salę do treningu indywidualnego z szatniami i zapleczem socjalnym.

Uwaga! Możliwość dołączenia do grup początkujących wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową. Nabory do grup początkujących stratują co kilka miesięcy. Proszę sprawdzać zakładkę "Aktualne informacje". 

 

Cennik

  • Jednorazowe wejście: 40 zł
  • Karnet - treningi 1 raz w tygodniu: 100 zł/m-c
  • Karnet - treningi 2 razy w tygodniu: 140 zł/m-c
  • Karnet - treningi 3 razy w tygodniu: 170 zł/m-c
  • Karnet open: 200 zł/m-c
  • Treningi indywidualne: 120 zł/godzina
  • Opłata rejestracyjna – jednorazowa: 40 zł

​Karnet obowiązuje na dany miesiąc i opłaty nie są przenoszone na następne miesiące. 

Akceptujemy karty sportowe Multisport i Fitprofit BEZ DODATKOWYCH OPŁAT:

 

 

 

Nr konta bankowego do dokonywania płatności: EkoMotion Sp.J.

29 1140 2004 0000 3102 7696 4862

Sala 1

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:30 - 19:30, sala 1

Poniedziałek

Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1

Środa

Grupa początkująca
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:00 - 19:00, sala 1
Grupa średniozaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
19:00 - 20:00, sala 1
Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
20:00 - 21:30, sala 1

Piątek

Grupa zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
18:30 - 19:30, sala 1

Sala 2

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8:00 - 8:30
8:30 - 9:00
9:00 - 9:30
9:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
Zaawansowana (pon, śr)
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
Początkująca
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Trening samodzielny
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
Początkująca, pon 19:00, śr 21:00, start 12.11.
Instruktor:
Paulina Olszewska
19:00 - 20:00, sala 2
Średniozaawansowana (pon, czw 20:00)
Instruktor:
Paulina Olszewska
20:00 - 21:00, sala 2
Średniozaawansowana pon, śr 07:30)
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
Początkująca (wt, czw 08:00) - start 16.01.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW6 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
Początkująca
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Zaawansowana (pon, śr)
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
Początkująca (pon, śr 07:30)
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
Początkująca (pon 19:00, śr 21:00), start: 12.11.2018
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
Początkująca, środa, piątek, start: 17.01.2018
Instruktor:
Ula Gronowska
19:00 - 20:00, sala 2
Początkująca (wt, czw 08:00) - start 16.01.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:

20:00 - 21:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
Początkująca
Instruktor:
Paulina Olszewska
17:00 - 18:00, sala 2
Początkująca, środa, piątek, start: 17.01.2018
Instruktor:
Ula Gronowska
19:00 - 20:00, sala 2
Strong&flex - open
Instruktor:
Emil Stanisławski
11:30 - 12:30, sala 2
ZES4 - Kettebells
Instruktor:
Emil Stanisławski
10:30 - 11:30, sala 2

Sala 3

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7:00 - 7:30
7:30 - 8:00
8:00 - 8:30
8:30 - 9:00
9:00 - 9:30
9:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
Początkująca, pon, czw - 07:00
Instruktor:
Natalia Puciłowska
07:00 - 08:00, sala 3
Średniozaawansowana, wtorek , czwartek
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 3
Początkujący, start 15.05.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
17:30 - 18:30, sala 3
Początkująca, środa, piątek - 18:00, start: 14.11.2018
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 3
Zaawansowana, środa, piątek
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 3
Początkująca (pon, czw, 07:00)
Instruktor:
Jowita Chruszczyk
07:00 - 08:00, sala 3
Średniozaawansowana, wtorek , czwartek
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 3
Początkujący, start 15.05.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
17:30 - 18:30, sala 3
Początkująca, środa, piątek - 18:00, start: 14.11.2018
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 3
Zaawansowana, środa, piątek
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 3

Poniedziałek

Zaawansowana (pon, śr)
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
Początkująca
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Trening samodzielny
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 2
Początkująca, pon 19:00, śr 21:00, start 12.11.
Instruktor:
Paulina Olszewska
19:00 - 20:00, sala 2
Średniozaawansowana (pon, czw 20:00)
Instruktor:
Paulina Olszewska
20:00 - 21:00, sala 2
Średniozaawansowana pon, śr 07:30)
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
Początkująca, pon, czw - 07:00
Instruktor:
Natalia Puciłowska
07:00 - 08:00, sala 3

Wtorek

Początkująca (wt, czw 08:00) - start 16.01.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW6 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
Średniozaawansowana, wtorek , czwartek
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 3
Początkujący, start 15.05.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
17:30 - 18:30, sala 3

Środa

Początkująca
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
Zaawansowana (pon, śr)
Instruktor:
Marek Wierzbicki
09:00 - 10:00, sala 2
ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
Początkująca (pon, śr 07:30)
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
Początkująca (pon 19:00, śr 21:00), start: 12.11.2018
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
Początkująca, środa, piątek - 18:00, start: 14.11.2018
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 3
Zaawansowana, środa, piątek
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek, start: 17.01.2018
Instruktor:
Ula Gronowska
19:00 - 20:00, sala 2

Czwartek

Początkująca (wt, czw 08:00) - start 16.01.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
08:00 - 09:00, sala 2
ZPH2 - Zaawansowana
Instruktor:

20:00 - 21:00, sala 2
ZMW3 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
17:00 - 18:00, sala 2
ZMW4 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
18:00 - 19:00, sala 2
ZMW5 - Zaawansowana
Instruktor:
Marek Wierzbicki
19:00 - 20:00, sala 2
Początkująca (pon, czw, 07:00)
Instruktor:
Jowita Chruszczyk
07:00 - 08:00, sala 3
Średniozaawansowana, wtorek , czwartek
Instruktor:
Marek Wierzbicki
20:00 - 21:00, sala 3
Początkujący, start 15.05.2018
Instruktor:
Beata Polewacz
17:30 - 18:30, sala 3

Piątek

ZES3 - Zaawansowana
Instruktor:
Emil Stanisławski
20:00 - 21:00, sala 2
ZPO1 - Zaawansowana
Instruktor:
Paulina Olszewska
21:00 - 22:00, sala 2
Początkująca
Instruktor:
Paulina Olszewska
17:00 - 18:00, sala 2
Początkująca, środa, piątek - 18:00, start: 14.11.2018
Instruktor:
Emil Stanisławski
18:00 - 19:00, sala 3
Zaawansowana, środa, piątek
Instruktor:
Emil Stanisławski
19:00 - 20:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek, start: 17.01.2018
Instruktor:
Ula Gronowska
19:00 - 20:00, sala 2

Sobota

Strong&flex - open
Instruktor:
Emil Stanisławski
11:30 - 12:30, sala 2
ZES4 - Kettebells
Instruktor:
Emil Stanisławski
10:30 - 11:30, sala 2

Sala 1

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
Średniozaawansowana
Instruktor:
Monika Polak
18:00 - 19:00, sala 1
Początkujący, start 13.09.2018
Instruktor:
Jowita Chruszczyk
18:00 - 19:00, sala 1
ZMB1 - Zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:30 - 18:30, sala 1

Sala 3

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7:00 - 7:30
7:30 - 8:00
8:00 - 8:30
8:30 - 9:00
9:00 - 9:30
9:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
Początkująca, strat: 12.09.2018
Instruktor:
Jakub Solański
20:00 - 21:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek, start 7.11.
Instruktor:
Rafał Kozłowski
07:30 - 08:30, sala 3
Początkująca, start: 12.09.2018
Instruktor:
Jakub Solański
20:00 - 21:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek 07:15, start 7.11.
Instruktor:
Rafał Kozłowski
07:30 - 08:30, sala 3

Wtorek

Średniozaawansowana
Instruktor:
Monika Polak
18:00 - 19:00, sala 1

Środa

Początkująca, strat: 12.09.2018
Instruktor:
Jakub Solański
20:00 - 21:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek, start 7.11.
Instruktor:
Rafał Kozłowski
07:30 - 08:30, sala 3

Czwartek

Początkujący, start 13.09.2018
Instruktor:
Jowita Chruszczyk
18:00 - 19:00, sala 1

Piątek

ZMB1 - Zaawansowana
Instruktor:
Mirosław Baściuk
17:30 - 18:30, sala 1
Początkująca, start: 12.09.2018
Instruktor:
Jakub Solański
20:00 - 21:00, sala 3
Początkująca, środa, piątek 07:15, start 7.11.
Instruktor:
Rafał Kozłowski
07:30 - 08:30, sala 3