KURS ANIMAL FLOW LEVEL 1 28-29.01.2023

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1– Warszawa. Zostań członkiem dynamicznie rozwijającej się społeczności Animal Flow!

Kurs instruktorski Animal Flow Level 1 odbędzie się w 28-29 styczeń 2023 r. w Warszawie. Podczas kursu poznasz nową, skuteczną metodę szkolenia oraz elementy niezbędne do uzyskania uprawnień instruktorskich Animal Flow. To dwudniowe warsztaty, po około 6,5 godzin dziennie.
Kurs prowadzony jest w języku polskim. Instrukcje są w języku polskim i angielskim.

O KURSIE

Poziom 1 to dwudniowe warsztaty wprowadzające dla amatorów i profesjonalistów fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow. Ten kurs to znacznie więcej niż doskonalenie technik ruchowych – przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie uczyć innych i lepiej rozumieć zasady treningu z ciężarem własnego ciała. Dowiesz się, jak wytłumaczyć ruch Animal Flow, aby poprawić swoje możliwości i wydajność (a także możliwości klientów). Niezależnie od tego, jak włączasz metodologię Animal Flow do swoich treningów odniesiesz z tego korzyść.

GŁÓWNY INSTRUKTOR

Warsztaty poprowadzi Mirosław Baściuk (master instruktor Animal Flow). Mirek jest założycielem i jednym z trenerów Akademii Sportu Tygrys i Żuraw. Oprócz tytułu Master Instructor w Animal Flow ma również tytuł mistrzowski w Hung Gar Kung Fu. Stale się rozwija, uczestnicząc w warsztatach z szeroko rozumianego ruchu. Trzykrotnie uczestniczył w Mentorship z założycielem Animal Flow Mike Fitch: w 2017 r. na Kostaryce, 2018 r. w Toskanii, a w 2019 roku w Tajlandii. Brał również udział w warsztatach Fighting Monkeys i Ido Portal. Dwa razy w roku organizuje Movement Camp, na który przyjeżdża 40 fascynatów ruchu z całej Polski i ze świata.Miroslaw Basciuk.

KIEDY I GDZIE:

Kurs instruktorski odbędzie się w dniach 28-29 styczeń 2023 w godzinach 9:00 – 16:00.:

  • 28 styczeń: 9:00 – 16:00
  • 29 styczeń: 9:00 – 16:00

Miejsce: Szkoła Tańca Abra Studio,
al. Jana Pawła II 11, 1 piętro
Warszawa

Koszty inwestycji:

  • cena specjalna 545 USD przy wpłacie bezzwrotnego zadatku do dnia 14 stycznia. Zadatek wynosi 500 PLN
  • ceny normalna – 595 USD przy wpłacie po 14 stycznia

UWAGA! Ze względu na zmienny kurs dolara – możliwa jest płatność w USD lub PLN przeliczony wg aktualnego kursu. Wyślij maila akademia@tygrysizuraw.pl, aby uzyskać informację o dostępnych metodach płatności.

Płatność jest możliwa przelewem na konto bankowe: EkoMotion Szkolenia, mBank 90 1140 2004 0000 3002 7814 8571

POWIADOMIENIE:

Uwaga! Ze względu na komfort nauczania i prowadzenia szkoleń – liczba miejsc ograniczona!
Jak się zapisać?

1) Dokonaj wpłaty zgodnie z powyższymi informacjami.

2) Wyślij zgłoszenie na adres: akademia@tygrysizuraw.pl
W zgłoszeniu podaj:

  • imię i nazwisko
  • miasto
  • numer telefonu
  • dane do faktury (w razie potrzeby)
  • załącz również potwierdzenie płatności.