Aktualne informacje

WINTER MOVEMENT CAMP 2024

28 lutego 2024
Winter Movement Camp - edycja 13. Na pewno szczęśliwa! Dotychczasowe doświadczenia to: świetna atmosfera, wspaniali ludzie (najlepsza ekipa na świecie), dobry plan treningowy, dużo Animal Flow i Fighting Monkey.
Czytaj

Animal Flow Level 1 - egzamin na żywo

29 października 2023
Egzamin na żywo. Doskonała opcja dla osób, które chcą sobie odświeżyć materiał Level 1 i dodatkowo zdać egzamin bez konieczności nagrywania filmów.
Czytaj

Kurs instruktorski Animal Flow L1 - 7-8.10.2023, Poznań

7 października 2023
Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow. Ten kurs to znacznie więcej niż doskonalenie technik ruchowych – przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie uczyć innych i lepiej rozumieć zasady treningu z ciężarem własnego ciała.
Czytaj

Seminarium Animal Flow Intro 16.09.2023

16 września 2023
Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń, oparty o ćwiczenia kalisteniczne naśladujące sposoby poruszania się zwierząt. Zawiera w sobie elementy akrobatyki, Capoeiry i jogi, łącząc wszystko w płynny, taneczno-gimnastyczny ruch, tzw. flow.
Czytaj

Kung Fu - nabór grupy początkującej - 11.09.2023

11 września 2023
Hung Gar Kuen czyli w tłumaczeniu „Pięść rodziny Hung“, jest stylem, który wywodzi się z południowego klasztoru Shaolin. Od czasu jego powstania w XVIII wieku jego nauczanie odbywa się według tradycyjnych wzorców. Jako jeden z nielicznych systemów przetrwał do dnia dzisiejszego w prawie niezmienionej formie.
Czytaj

Kettlebells - nabór do grupy początkującej - 5.09.2023

5 września 2023
W Strong First na pierwszym miejscu stawiamy naukę techniki i rozwijanie siły. Możesz być zawodnikiem sportów walki, ciężarowcem, piłkarzem, tancerzem, trójboistą. Możesz na co dzień zabieganym pracownikiem biurowym. Niezależnie od tego jesteś w stanie odnieść korzyści z treningu z kettlebells.
Czytaj

LETNI OBÓZ KUNG FU

23 czerwca 2023
Obóz to taki piękny czas, kiedy możemy poświęcić się tylko i wyłącznie treningowi i praktyce Kung Fu. Dzięki dużej ilości jednostek treningowych można przyrównać taki obóz do około 4-5 miesięcy treningów. Nie bez znaczenia jest również zmiana przyzwyczajeń, regularne posiłki i sen (dużo snu, aby regenerować organizm) oraz treningi na całkiem dużej wysokości. Każdy kto chociaż raz pojechał - chętnie wraca co roku na takie obozy.
Czytaj

ANIMAL FLOW LEVEL 1 VILNIUS

18 marca 2023
L1 is an intensive two-day workshop (13 hours total) where you’ll learn all 30 Level 1 moves, including regressions, progressions, and variations for all skill levels. You’ll explore how and when to use each movement individually, as well as how to link them together into flows of your own design.
Czytaj

WINTER MOVEMENT CAMP 2023

25 lutego 2023
Już dziesięć obozów za nami! Zaczynamy kolejną "dychę". Dotychczasowe doświadczenia to: świetna atmosfera, wspaniali ludzie (najlepsza ekipa na świecie), dobry plan treningowy, dużo Animal Flow i Fighting Monkey.
Czytaj

KURS ANIMAL FLOW LEVEL 1 28-29.01.2023

28 stycznia 2023
Kurs instruktorski Animal Flow Level 1 odbędzie się w 28-29 styczeń 2023 r. w Warszawie. Podczas kursu poznasz nową, skuteczną metodę szkolenia oraz elementy niezbędne do uzyskania uprawnień instruktorskich Animal Flow. To dwudniowe warsztaty, po około 6,5 godzin dziennie. Kurs prowadzony jest w języku polskim. Instrukcje są w języku polskim i angielskim.
Czytaj

PORANNA GRUPA POCZĄTKUJĄCA ANIMAL FLOW, PONIEDZIAŁKI 7:00

14 listopada 2022
Zajęcia w poniedziałki o 07:00. Rozpocznij swoją przygodę z treningami z masą własnego ciała. Gwarantujemy satysfakcję, dobrą zabawę, a przede wszystkim rozwój mobilności, siły i koordynacji. Im wcześniej potwierdzisz swój udział, tym większa pewność, że będziesz miał miejsce w grupie (ilość miejsc ograniczona), jak również pewność, że grupa zostanie uruchomiona.
Czytaj

ANIMAL FLOW LEVEL 1

15 October 2022
Poziom 1 to dwudniowe warsztaty wprowadzające dla amatorów i profesjonalistów fitness, którzy chcą zostać certyfikowanymi instruktorami lub po prostu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Kurs obejmuje wszystkie 6 komponentów Animal Flow, w tym formy traveling, switches and transitions, wrist mobility, activations, form specific stretches i oczywiście flow.
Czytaj